W Collection Sailing Cup Bosphorus 2012, Faydalı Bilgiler

W Collection Sailing Cup Bosphorus 2012

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

W Collection Sailing Cup Bosphorus 2012

W Collection Sailing Cup Bosphorus yelken sporuna gönül verenleri 12 Mayıs'ta İstanbul Boğazı'na kıran kırana geçecek olan yelken yarışının heyecanına ortak olmaya çağırıyor. Boğazda yelken keyfine hazırım diyorsan sen de cumartesi günü sahil şeridinde yerini almayı unutma!

İstanbul Boğazı bu sene de her sene olduğu gibi su sporları alanlarında çok çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Önemli yarış organizasyonlarının önde gelen markası olan W Collection, yelken tutkunları için bu sene ikinci kez sponsor oluyor ve yelken tutkunlarını 12 Mayıs 2012 Cumartesi günü İstanbul’da bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz sene birincisi düzenlenen W Collection Sailing Cup Bosphorus’a ilgi oldukça büyüktü. Bu sene de 70’in üzerinde teknenin kıyasıya yarışacağı organizasyon için şimdiden yelkenseverler sabırsızlıkla 12 Mayıs’ın gelmesini bekliyorlar.

Bosphorus Sailing Cup

Yarışlarda 2 tane rota izleyecek yelkenlileri zorlu etaplar bekliyor olacak. Rotalardan birisi Kuruçeşme - Beykoz Dönüş Şamandırası - Çırağan Sarayı iken diğeri ise Kuruçeşme - Bebek Şamandra - Çırağan Sarayı şeklinde olacaktır.

Türkiye Yelken Federasyonu ve Power FM’in de sponsorların arasında yer aldığı W Collection Sailing Cup Bosphorus yelken yarışı tüm heyecanıyla saat 12.00’de Kuruçeşme’de başlayacak ve tüm öğlen boyunca İstanbul Boğazı’nın sahil şeridinden izlenebilecektir.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)