Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Üzüm Bağları Arasında Keyif: Karna Otel & Bağevi

Üzüm Bağları Arasında Keyif: Karna Otel & Bağevi

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 23 Haziran 2011
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Üzüm Bağları Arasında Keyif: Karna Otel & Bağevi

Bozcaada'nın dört bir yanını üzüm bağları çevreliyor, yollardan geçen sağınızı solunuzu kaplayan yemyeşil bağlar arasında küçük yapılar göze çarpıyor.

Bozcaada merkeze 1.5 km uzaklıktaki Çayır mevkisinde bulunan Karna Otel & Bağevi, Bozcaada'nın nadide otellerinden biri. 2 katlı villadan butik otele dönüştürülen otelde toplam 8 oda ile hizmet veriyor. Her odasında sıcak günleriniz için klima ve minibar unutulmamış.

Deniz manzaralı Karna Otel & Bağevi'nden çıkıp sahile inmek sadece 10 dakika. Havlunuzu alıp denize gidebilir ve tertemiz sularında dilediğinizce yüzebilirsiniz. Tüm yoğunluklarınızı suya bırakıp odanıza döndüğünüzde, LCD ekran televizyon ve Dijitürk hizmeti sayesinde keyif yapabilirsiniz.

Yarım pansiyon şeklinde hizmet veren Karna Otel & Bağevi'nin en güzel menüsü ise kahvaltılarında saklı. Organik ürünlerle dolu kahvaltısının tadına doyamayacak, üzüm bağları arasındaki sofranızdan kalkmak istemeyeceksiniz.

Karna Otel & Bağevi

6 kişi kapasiteli bağ evinde kalmak ise Karna'nın en ayrıcalıklı keyfi. 2 oda bir salondan oluşan bağ evinde, kendinizi yazlığınızda konaklıyor gibi hissedeceksiniz. Ahşap tavanı ve geniş terasları ile size otantik bir atmosfer sunuyor Karna Otel & Bağevi.