Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi'ne Katılmak İçin 5 Neden, Türkiye

Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi'ne Katılmak İçin 5 Neden

1 Yorum

Faydalı Bilgiler Diley Kuru

Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi'ne Katılmak İçin 5 Neden
Turizm alanında profesyonel 400 isim ve çok sevdiğiniz gezgin bloggerların buluşacağı Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi, 25 Mart'ta Ramada Plaza İstanbul City Center'da gerçekleşiyor. Seyahat ve turizm adına aklınıza gelebilecek her şeyi burada bulabileceksiniz. Zirvenin moderatörlüğünü deneyim seyahati uzmanı Tale'den Onur Kutlu Gago ve Interfly'dan Mert Ödemiş yapacak. Turizm sektörünün 32 önemli ismi de konuşmacı olarak yer alacak. Turizmle ilgili birçok konunun detaylı bir şekilde ele alınacağı Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi'nde siz de mutlaka yerinizi ayırtın deriz. Neden mi?

1 – Neredekal.com Takipçilerine %25 İndirim

Uzakrota Travel Marketing Summit
Evet, eğer bu harika etkinliğe katılmak istiyorsanız, Neredekal.com takipçisi olarak %25 indirim fırsatınız bulunuyor. İlk 50 kişi için geçerli olacak bu avantajda, etkinlik biletinizi satın alırken "NEREDEKAL" kodunu kullanmanız yeterli. Böylece biletinizi %25 daha az indirimli bir şekilde satın almış olacaksınız. Etkinlik bileti satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 – Takip Ettiğiniz Bloggerlarla Tanışma Fırsatı

Uzakrota Travel Marketing SummitUzakrota Travel Marketing Summit'in en güzel taraflarından biri de sevdiğiniz bloggerla tanışma fırsatı yakalayacak olmanız. Onların seyahat anılarını ve size ilham vermesi açısından hikayelerini kendi ağızlarından dinleyebileceksiniz. Belki bu sayede ertelediğiniz seyahat projelerinizi hayata geçirir ya da daha çok seyahat etmek için harekete geçebilirsiniz. Bu anlamda Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi size çok şey katacaktır.

3 – Seyahat Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Şey

Uzakrota Travel Marketing SummitUzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi'nde size ilham verecek bloggerların dışında, turizm sektöründe profesyonelleşmiş isimlerle de bir araya gelme fırsatı bulacaksınız. Bu sayede seyahat etmek ve turizm sektörü hakkında hiçbir soru işaretiniz kalmamış olacak. Her biri birbirinden faydalı oturumlarda bir hayli bilgi birikimi elde edecek, soru-cevap kısımlarında ise merak ettiklerinizi kendilerine sorma şansı yakalayacaksınız.

4 – Zirve Etkinlik Programında Neler Var?

Uzakrota Travel Marketing SummitTurizm sektöründen 400 turizm profesyoneli ve bloggerların yanı sıra, 32 önemli isim de konuşmacı olarak yer alacak Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi'nde. Etkinlik programında ise turizm şirketleri için hedef pazarlama seçimi, seyahat arama trendleri, ödeme sistemlerinin müşteri kazanımına etkisi, tüketiciye uygun içerikler yaratmak ve turizm markalarının sosyal medya deneyimleri gibi konular detaylı bir şekilde ele alınacak.

5 – Biz de Oradayız!

Uzakrota Travel Marketing SummitNeredekal.com içerik ekibi olarak biz de Uzakrota Travel Marketing Summit etkinliğinde olacağız. Bizler geç kalmadan yerimizi çoktan ayırttık bile. İşin için de seyahat ve turizm varsa, Neredekal.com da her zaman oradadır. 25 Mart'ta görüşmek üzere… :)
1 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
1
/

-

Duyabildiğimiz kadarı ile 1000 adet otel satılık, binlerce çalışan, tedarikçi ve ulaştırmacılar sorun yaşıyor, yönlendirmeler hiç olmazsa bu yıla özgü iç pazara yönelik yapılamaz mı? Bu toplantı tam fırsat, umarım devlet yetkilileri de katılırlar.

  • Faydalı buldum (3)
  • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)