Uzakrota Travel Summit, 17 Kasım'da Fairmont Quasar'da!, Türkiye

Uzakrota Travel Summit, 17 Kasım'da Fairmont Quasar'da!

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Uzakrota Travel Summit, 17 Kasım'da Fairmont Quasar'da!
Ülkemizde turizm sektörünün en çok beklenen etkinliklerinden olan Uzakrota Travel Summit 17 Kasım Cuma günü Fairmont Quasar İstanbul'da gerçekleşecek.

Toplam 5 salonda, birbirinden değerli konukların ağırlanacağı Uzakrota Travel Summit'te turizm sektöründen toplam 1500 kişinin katılması bekleniyor. Henley&Partners, Etihad Havayolları ve Sabre ana sponsorluğunda gerçekleşen ve gün boyunca sürecek olan etkinlikte iş dünyasından temsilciler ve dijitalin önde gelen isimlerinin başarı ve marka hikayelerini dinleme fırsatı bulacağız.

09:30'da başlayacak olan etkinliğin açılışı Uzakrota'nın kurucusu Gökhan Erdoğan'ın konuşması ile başlayacak ve seyahat endüstrisinin günümüzdeki durumundan cruise yolculuğuna, hava yolu turizminden spor turizmine kadar birçok konu ele alınacak.

Neredekal.com olarak sponsorları arasında bulunduğumuz ve Neredekal salonu ile turizm/teknoloji alanında ev sahipliği yaptığımız etkinlikte Genel Müdürümüz Özkan Hacıoğlu ana salonda saat 12:00'da “'Pazardaki Zorluklara Uyum Sağlamak İçin Dijitalleşmek”' başlığında tecrübelerini paylaşacak.

Bir de güzel haberimiz var; Uzakrota Travel Summit'te tecrübeleri dinlemek ve birçok kişi ile tanışma fırsatı yakalamak için Neredekal.com'dan gelen ilk 30 davetliye özel %50 indirim sizi bekliyor. Program detaylarını görüntülemek ve biletinizi almak için Uzakrota Travel Summit sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İndirim Kodunuz: UTS17

Cuma günü, Uzakrota Travel Summit'te görüşmek üzere!

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)