Uluslararası Alaçatı Festivali 2012, Faydalı Bilgiler

Uluslararası Alaçatı Festivali 2012

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Uluslararası Alaçatı Festivali 2012

Uluslararası Alaçatı Festivali 2012, 15 Haziran 2012 Cuma günü Alaçatı Meydanı'nda gerçekleşecek açılış töreni ile saat 19:30'da yaza merhaba diyecek

Alaçatı Turizm Derneği'nin ev sahipliği yaptığı festival, Filarmoni Orkestrası eşliğinde başlayacak olup aynı gün Luxus ve Can Bonomo konserleri ile saat 23:00'de Bu Bi Olay Yeri Alaçatı Beach Resort'ta devam edecek.
Festivalin sloganı "Alaçatı'da Hayat Var". Bu konseptle düzenlenecek festivalde ülkemizi Eurovision’da da temsil eden yetenekli şarkıcı Can Bonomo sahne alacak. Ayrıca Luxus grubu Alaçatı halkı ve tatilcilere unutulmaz anlar yaşatacak.
Flamenko ile cazı bir araya getirerek flamenko'yu farklı boyutlara taşıyan Buika da sahne alacaklar arasında yer alıyor. Buika copla söylediği şarkılarını adeta yaşıyor gibi…
Organizasyonu “Deli İşi” üstlenmiş durumda. Festivalin amacı ise Alaçatı'nın deniz, spor ve doğal güzelliklerinin yanı sıra, kültür sanat alanında da ismini çok daha büyük alanlarda duyurmak.
23 Haziran 2012 tarihine kadar birbirinden renkli ve farklı etkinliklerle devam edecek olan festival Kültür Bakanlığı, Alaçatı Belediyesi, Alaçatı Turizm Derneği ve Deli İşi Organizasyonu'nun katkılarıyla gerçekleştirilecek.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)