Ulus 29 Teras Bar Açıldı!, Haber - Duyuru

Ulus 29 Teras Bar Açıldı!

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Ulus 29 Teras Bar Açıldı!

İstanbul'un eğlence hayatına ve yeme-içme trendlerine yön veren ve artık bir klasik haline gelen Ulus 29 yaz aylarına renk katacak Teras Bar ile şimdiden çok konuşulanlar arasında girdi.

Metin Fadıllığlu'nun imzasını taşıyan ve 1993'ten bu yana İstanbul'un yeme-içme ve eğlence trendlerini belirleyen Ulus 29, misafirlerini kaliteli hizmet ve kusursuzluk anlayışı ile yepyeni bir ortamda ağırlıyor.

Eşsiz İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Teras Bar, müziğin ön plana çıktığı dinamik bir çizgiye sahip. İç mekandaki bar bölümünün dışarı taşındığı, yaz sıcaklarını serin ve lezzetli kokteyllerle keyifli hale getirebileceğiniz terasta artık bir klasik haline gelen Ulus 29 menüsüne ait birbirinden lezzetli seçenekleri de tadabileceksiniz.

Türkiye'nin en zengin kav’ına sahip Ulus 29, 15 ülkeden özenle seçtiği 4000’in üzerinde şarap ile de Teras Bar’da geçireceğiniz geceleri daha da özel kılıyor.

Her gün saat 18:30’dan itibaren konuklarını ağırlayan mekanda salı geceleri canlı dj performansları gerçekleştiriliyor.

Ulus 29 Teras Bar, yaz aylarının en sıcak günlerini yaşadığımız şu günlerde şehrin en keyifli, lezzetli ve eğlenceli kaçış noktalarından biri.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)