Txm People's, Taksim'in Yeni Buluşma Noktası Olmak İçin Yenileniyor, Haber - Duyuru

Txm People's, Taksim'in Yeni Buluşma Noktası Olmak İçin Yenileniyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Txm People's, Taksim'in Yeni Buluşma Noktası Olmak İçin Yenileniyor

Eğlence ve sanatın kalbinin attığı Taksim'in merkezinde yer alan Txm People's, yenilenen dekoruyla kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük metropollerinden İstanbul’un kalbinin attığı Taksim merkezinde uzun yıllardır hizmet veren Txm People’s’ın relansmanı için geriye sayım başladı. CVK Turizm Grubu’nun eğlence sektöründe cafe-bar-brasseri konseptinde hizmet veren markası Peoples’ın ilerleyen dönemde yeni şubelerle yayılması planlanıyor.

Zamansız mekan, zamansız müzik, zamansız insan konseptiyle yenilenen People’s’ın duvarları adını aldığı zamansız, üretken, başarılı ve umut dolu insanların görselleri ile dekore ediliyor. Uzun yıllardır Amerika’da çalışan mimar Sema Türker tarafından yenilenen mekan, sabah 9’dan gece 2’ye kadar hizmet verecek. People’s’da geceler Mr. No Name adıyla tanınan DJ Serkan Çanak’ın setiyle canlanacak.

Tapas ve bar menüsüyle fark yaratacak

Peoples’s, 2 farklı yemek menüsü sunacak; Türk lezzetleri ile harmanlanan dünya mutfağı ile tapas ve bar menüsü. Cezayir asıllı şef Aytuğ Kunduza yönetiminde hazırlanan menülere birbirinden lezzetli kokteyl, long drink ve seçkin bir şarap eşlik edecek.

Txm People's

Tapas bar menüsü ile fark yaratacaklarını söyleyen Txm People’s İşletme Müdürü İlhan Zeytun ve Ali İnci, “Özel ışıklandırmalı dekorasyonu, 70’lerden günümüze uzanan zamansız müzikler ve mevsimsel sebze ve meyvelerden oluşan nefis kokteyllerimiz ile 40 kişilik etkileyici bir barımız olacak. Tapas menümüz ile İstanbul’un eğlence mekanları arasında özel bir yerimiz olacağına inanıyoruz.” diye konuştu.

People’s 70’lerden günümüze uzanan, evrensel ve ölümsüz şarkılardan oluşan sıkı bir müzik arşivi ile birlikte çeşitli partiler eşliğinde hizmet verecek.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)