Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş Caddeleri, Türkiye

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş Caddeleri

Yorum Yok

Rota Önerileri Gizem Ağma

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş Caddeleri
Türkiye yemekleri, doğası, kültürünün yanında moda konusunda da gözde ülkeler arasında yerini alıyor. Bir tekstil ülkesi olan Türkiye'de birbirinden farklı markaları, tasarımcıları, global çapta ünlü olan markaları ister ünlü alışveriş merkezlerinde isterseniz de alışveriş yapmak için ünlü alışveriş caddelerini tercih edebilirsiniz. Açık havada farklı tarzda mağazaları gezerken bir kahve içmek veya yemek keyfi de yapabileceğiniz Türkiye'nin En İyi Alışveriş Caddeleri'ni sizin için derledik.

1- Abdi İpekçi Caddesi, İstanbul

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş CaddeleriAbdi İpekçi Caddesi, sadece Türkiye'nin değil dünyadaki markalarında gözbebeği konumunda yer alıyor. Açıkçası daha çok yüksek gelir düzeyine sahip insanların tercih ettiği Abdi İpekçi Caddesi'ne dünyanın gözde markaları mağaza açmak için yarışıyor. Harika tasarımların, zevkli kıyafetlerin adresi olan Abdi İpekçi Caddesi'nin kafeleri ve cıvıl cıvıl yapısı ile de keyifli vakit geçireceğinize eminiz.

2- Bağdat Caddesi, İstanbul

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş CaddeleriBağdat Caddesi, temizliği, sunduğu hizmeti ve alışveriş imkanları ile hem Türkiye' de hem de dünyada meşhur İstanbul alışveriş caddelerinden biri. Moda dünyasının en ünlü markalarını bir arada bulabilmek, keyifli vakit geçirmek için Bağdat Caddesi' ni tercih edebilirsiniz.

39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant

  Otel
 • Kalamış /
 • Kadıköy /
 • İstanbul
0216 888 09 82

Tesis Fiyatı

28 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

1460 TL

En Uygun Fiyata Git

3- İstiklal Caddesi, İstanbul

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş CaddeleriGencinden yaşlısına büyük bir kesimin eğlence, tarih, sanat, kültür, alışveriş için tercihi İstiklal Caddesi! Ünlü alışveriş caddeleri arasında yer alan İstiklal Caddesi'nde yürürken dünyaca ünlü birçok markaya ve yerel butik mağazalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Pek çok farklı yaşam biçimini içinde bulunduran İstiklal Caddesi'nde kendi tarzınıza göre seçenekler bulacağınıza eminiz.

4- Osmanbey Caddesi, İstanbul

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş CaddeleriHem kadın hem de erkek giyimine hitap eden Osmanbey Caddesi, yüksek kaliteli ürünleri ile Türkiye'de en çok tercih edilen yerlerden biri. Osmanbey Caddesi, özellikle gece kıyafetleri için Türkiye'nin ve Dünyanın her yerinden gelen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Giyim konusunda uzmanlıkta merkez haline gelen Osmanbey Caddesi'ni istediğiniz kalitede parçalar bulacağınıza emin olabilirsiniz.

5- Bodrum Çarşısı, Muğla

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş CaddeleriBodrum denildiği zaman aklınıza ilk gelen şey tatil olsa da Bodrum Çarşısı' nın alışveriş yapmak için de tercih edildiğini belirtmek isteriz. Şehirlerde tercih edilen büyük markalar, butik mağazalarda satılan etnik tekstil ürünleri,el sanatları ürünleri ve en önemlisi de Bodruma özel deri sandaletler! Bodrum Çarşısı'nda aklınıza gelebilecek çoğu şeyi bulabilirsiniz. Tatilinizi yaparken Bodrum Çarşısı'nın keyfini çıkarmayı unutmayın.

Hotel Karia Princess Bodrum

  Otel
 • Eskiçeşme Mah /
 • Bodrum /
 • Muğla
0252 333 07 51

Tesis Fiyatı

28 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

850 TL

En Uygun Fiyata Git

6- Işıklar Caddesi, Antalya

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş CaddeleriSize sonunun denize ulaştığı Antalya'da bulunan en iyi alışveriş caddelerinden olan Işıklar Caddesi'nden bahsetmek istiyoruz. Işıklar Caddesi'nde saatlerce sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Mağazalarda alışverişinizi yaptıktan sonra yemek ve kahve molası verip isterseniz de caddenin sonundaki denize doğru inerek deniz havası alabilirsiniz. Ayrıca alışveriş için tercih edilen Kaleiçi ve Güllük Caddesi'ne de oldukça yakın bir mesafede kalıyor.

Özmen Otel Antalya

  Pansiyon
 • Kaleiçi /
 • Muratpaşa /
 • Antalya
0242 922 05 31

Tesis Fiyatı

28 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

849 TL

En Uygun Fiyata Git

7- Kıbrıs Şehitleri Caddesi, İzmir

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş Caddeleriİzmir Kıbrıs Şehitleri Caddesi, yerli ve yabancı turistlerin, özellikle İzmir yerlisinin en çok tercih ettiği yer olan Alsancak'ta bulunuyor. Yemek, kahve, eğlence ile sürekli canlı olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi alışveriş için de insanların tercihleri arasında yer alıyor. Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde butik giyim mağazalarının yanı sıra Konak' a doğru ilerledikçe ünlü mağazalar da yerini alıyor. Hem keyifli vakit geçirmek hem de alışveriş yapmak için İzmir Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ni öneririz.

8- Kemeraltı Çarşısı, İzmir

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş CaddeleriAlışveriş yaparken kaybolmaya hazır olun! Kemeraltı Çarşısı tek bir cadde yerine birbirine bağlanan birçok sokaklardan oluşuyor. Bilindik birkaç markanın mağazası dışında yerel esnafın yer aldığı Kemeraltı Çarşısında abiyeden günlük kıyafete, ayakkabıdan nevresime ihtiyacınız olabilecek her şey bulunmaktadır. Tarihi yapısı nedeniyle turistlerinde epey dikkatini çeken bu çarşı, en ucuz alışveriş yeri denildiği zaman İzmir halkının ilk aklına gelen yerlerden biri.

Kordon Otel Çankaya

  Otel
 • İsmet Kaptan Mah /
 • Konak /
 • İzmir
0242 922 05 31

Tesis Fiyatı

28 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

1427 TL

En Uygun Fiyata Git

9- Kemalpaşa Caddesi, İzmir

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş CaddeleriYaz mevsiminde tatil adreslerinin başında yer alan Alaçatı, deniz ve eğlence mekanları ile ünlü olmasının yanında alışveriş için de gözde yerler arasında bulunuyor. Kemalpaşa Caddesi cıvıl cıvıl dar sokakları, hediyelik eşya dükkanları ve birçok ünlü mağazaya ev sahipliği yapmasıyla biliniyor. Keyifle alışveriş yapmak istiyorsanız Alaçatı- Kemalpaşa Caddesi'ni ziyaret etmenizi öneririz.

10- Tunalı Hilmi Caddesi, Ankara

Alışveriş Tutkunlarının Gözdesi; Türkiye'nin En İyi Alışveriş CaddeleriAnkara alışveriş caddeleri denildiği zaman akıllara ilk gelen yerlerden biri Tunalı Hilmi Caddesi! Özellikle gençlerin sosyalleşme için tercih ettiği yerlerden biri olan Tunalı Caddesi'nde ünlü mağazaları bulabilirsiniz. Keyifli bir alışverişten sonra yemek, kahve gibi seçenekler ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Anıt Park Otel

  Otel
 • Tandoğan /
 • Çankaya /
 • Ankara
0850 600 12 78

Tesis Fiyatı

28 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

350 TL

En Uygun Fiyata Git

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)