Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Türkiye'nin El Değmemiş Cennet Tatil Noktalarından Kabak Koyu Shambala

Türkiye'nin El Değmemiş Cennet Tatil Noktalarından Kabak Koyu Shambala

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 07 Haziran 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Türkiye'nin El Değmemiş Cennet Tatil Noktalarından Kabak Koyu Shambala

Kabak Koyu Shambala, doğa güzellikleri ve büyüleyici güzellikteki sahilleriyle el değmemiş bir cennet...

Bir görenin bir daha hafızasından çıkaramadığı, bakir doğası ve bol oksijenli atmosferiyle Kabak Koyu belleklerde yer etmiş bir beldemizdir.

Antalya'ya bağlı Kabak Koyu, Türkiye'de el değmemiş cennet kavramının bire bir karşılığını verecek yerlerin başında geliyor. Hem yerli hem de yabancı turistleri şaşırtan ve umduklarından çok daha fazlasını veren doğası her sene buraya pek çok ziyaretçiyi toplamaya yetiyor.

Kabak Koyu'nda dalgaların sesinden başka hiçbir ses yok. Etrafta ne bir yol, ne bir motorlu araç, ne bir başka kulübe... Kabak Koyu, Akdeniz'in en güzel koylarından biri. Bir anda insan hücumuna uğrama ihtimali olmadığı için de uzun süre öyle kalacak, gelen tek tür misafirini cennete doyuracak kadar sonsuz görünüyor. Kabak Koyu, Buzul Çağı'na girildiğinde donmayan ender noktalardan biri olarak biliniyor.

Burada yer alan ve doğaya saygılı kabinlerden oluşan Shambala, huzur dolu ve şehrin gürültüsünden uzak bir tatil özleyenler için biçilmiş kaftan. Bol oksijenli bir sabaha merhaba diyerek yeşille mavinin mükemmel bütünlüğünü yaşayabileceğiniz Shambala'da denizin ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...