Türkiye'nin El Değmemiş Cennet Tatil Noktalarından Kabak Koyu Shambala, Konaklama Önerileri

Türkiye'nin El Değmemiş Cennet Tatil Noktalarından Kabak Koyu Shambala

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Türkiye'nin El Değmemiş Cennet Tatil Noktalarından Kabak Koyu Shambala

Kabak Koyu Shambala, doğa güzellikleri ve büyüleyici güzellikteki sahilleriyle el değmemiş bir cennet...

Bir görenin bir daha hafızasından çıkaramadığı, bakir doğası ve bol oksijenli atmosferiyle Kabak Koyu belleklerde yer etmiş bir beldemizdir.

Antalya’ya bağlı Kabak Koyu, Türkiye’de el değmemiş cennet kavramının bire bir karşılığını verecek yerlerin başında geliyor. Hem yerli hem de yabancı turistleri şaşırtan ve umduklarından çok daha fazlasını veren doğası her sene buraya pek çok ziyaretçiyi toplamaya yetiyor.

Kabak Koyu’nda dalgaların sesinden başka hiçbir ses yok. Etrafta ne bir yol, ne bir motorlu araç, ne bir başka kulübe… Kabak Koyu, Akdeniz’in en güzel koylarından biri. Bir anda insan hücumuna uğrama ihtimali olmadığı için de uzun süre öyle kalacak, gelen tek tür misafirini cennete doyuracak kadar sonsuz görünüyor. Kabak Koyu, Buzul Çağı’na girildiğinde donmayan ender noktalardan biri olarak biliniyor.

Burada yer alan ve doğaya saygılı kabinlerden oluşan Shambala, huzur dolu ve şehrin gürültüsünden uzak bir tatil özleyenler için biçilmiş kaftan. Bol oksijenli bir sabaha merhaba diyerek yeşille mavinin mükemmel bütünlüğünü yaşayabileceğiniz Shambala’da denizin ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)