Türkiye'deki 5. DoubleTree by Hilton Açılıyor, Konaklama Önerileri

Türkiye'deki 5. DoubleTree by Hilton Açılıyor

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Türkiye'deki 5. DoubleTree by Hilton Açılıyor

DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar, lüks otel markasının İstanbul'un tarihi yarımadasındaki ve Moda'daki otellerinin ardından 5. oteli oluyor.

DoubleTree by Hilton Türkiye'deki 5. otelinin, İstanbul'un Avcılar ilçesinde açılacağını duyurdu. DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar, İstanbul'un batı bölümünün yeni ticaret ve iş merkezinde ideal bir konuma ve tarihi Suriçi bölgesine, İstanbul Atatürk Havalimanı’na ve IFM Fuar ve Dünya Ticaret Merkezi’ne kolay erişim olanağına sahip.

DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar, her tür ziyaretçinin ihtiyaçlarını stilistik ve sıcak bir tasarıma sahip iç mekanlar, açık alanlar ve restoranlarla karşılayan 231 modern konuk odası sunuyor. Avrupa'nın tamamen çelik konstrüksiyona sahip en yüksek binalarından biri olan otel, benzersiz bir Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip. Konuklar ayrıca, Hilton HHonors konuk sadakati programının ek faydalarından da yararlanıyor.

Genel Müdür Özkan Alkan, konuyla ilgili olarak, “İstanbul'un olağanüstü iş ve eğlence merkezlerinden birinde bu yeni ve çarpıcı oteli açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Konuklarımız, giriş yaparken dünyaca ünlü DoubleTree by Hilton karşılamasının ve çikolata parçalı kurabiye ikramımızın keyfini yaşayacak. Bizler de konuklarımıza şık bir konaklama deneyimi sunmak için sabırsızlanıyoruz” açıklamasını yaptı.

DoubleTree by Hilton, şu anda Londra, Zagreb, Amsterdam ve Milano gibi şehirlerde bulunan tesisleri dahil, Avrupa'da 35 otele ulaşan ve hızla büyümekte olan otel ağıyla konuklarına değerli bir otel deneyimi sunuyor. Lüks ve tam donanımlı otel markası, 2008 baharındaki Avrupa lansmanının ardından önemli bir büyüme gösterdi ve DoubleTree by Hilton otelleri hali hazırda Avrupa'da 9 ülkede faaliyet gösteriyor.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)