Türkiye Turizmine Ayna Tutan EMİTT 2013 Başlıyor, Faydalı Bilgiler

Türkiye Turizmine Ayna Tutan EMİTT 2013 Başlıyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Türkiye Turizmine Ayna Tutan EMİTT 2013 Başlıyor

Türkiye'de gerçekleştirilen en önemli fuarlardan biri olan EMİTT, Türkiye turizminin aynalarından biri olarak gösteriliyor.

24 – 27 Ocak tarihleri arasında 17. kez gerçekleşecek olan EMİTT, ismini Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın İngilizce yazımının baş harflerinden alıyor. Her yıl turizm sektörünün önde gelen firmalarının kendini tanıtma fırsatı bulduğu ve bir araya geldiği EMİTT’te aynı zamanda Türkiye’nin birbirinden değerli şehirleri de tanıtımlarını gerçekleştiriyorlar.

EMİTT 2013’te ise geçen yıllara oranla daha büyük bir katılım gerçekleşmesi bekleniyor ve 4 gün boyunca sektörün önde gelen firmaları 11 salonda binlerce katılımcılarını ağırlamak için hazırlıklarını gerçekleştiriyor.

Yerli ve yabancı turizm firmalarının büyük ilgi gösterdiği EMİTT’e 70 ülkeden 4500’ün üzerinde katılımcı ile rekor kırmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Her yıl bir ülkenin konuk olarak katıldığı fuarda, EMİTT 2013’ün konuk ülkesi ise Arjantin olacak. Arjantin’in tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tanıtacağı EMİTT 2013’te 4 gün boyunca tango dersleri de verilecek.

Dünyanın 5. büyük fuarı olan EMİTT’te, 7 no’lu salonda, 7303 numaralı standda siz misafirlerimizi bekliyoruz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)