Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
İlginç Bilgiler
Türkiye’de Wedding Turizmi Deyince Aklınıza Ne Geliyor?

Türkiye’de Wedding Turizmi Deyince Aklınıza Ne Geliyor?

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 27 Aralık 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Türkiye’de Wedding Turizmi Deyince Aklınıza Ne Geliyor?

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet nedeniyle Türkiye evlilik organizasyonlarında kabul gören bir destinasyon olabilecek konumda.

İstanbul, Antalya, Kaş, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Didim, Kuşadası, Çeşme ve Kapadokya gibi bölgeler Wedding Destinasyonları için önemli bir aday olarak öne çıkıyor. Özel konseptli oteller ve düğün mekanları nikah seremonilerinden yat turlarına, süsleme dekorasyondan limuzin servisine, havai fişek gösterilerinden animasyonlara, fotoğraf kamera çekiminden gelin damat klip gösterilerine kadar uzanan özel Wedding paketleriyle geniş bir yelpazede hizmet sunmakta.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet nedeniyle Türkiye evlilik organizasyonlarında kabul gören bir destinasyon olabilecek konumda. Bu özel gün için önce nasıl bir balayı istediğinize karar vermelisiniz. Lüks bir otel mi, bir tatil köyü mü ya da bir pansiyonda konaklamayı mı tercih ederdiniz? Peki mavi yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Yoğun evlilik hazırlıkları ile geçirilen son aylar, her şeye yetişememenin getirdiği stresin ardından yaşayacağınız balayı, tüm yorgunluğunuzu alacak ve yeni hayatınıza en güzel şekilde başlamanızı sağlayacak. Balayı seyahatinizde size en uygun, kaliteli ve sorunsuz hizmeti sağlayabilecek yerleri tercih etmeniz için size rehberimizde yol göstermeye çalışacağız.

Haberin tamamı için: Wedding Venues Guide Turkey / Haziran - Eylül 2012