Turgutreis Tatilcilerine Çağlar Apart'tan Kampanya, Konaklama Önerileri

Turgutreis Tatilcilerine Çağlar Apart'tan Kampanya

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Turgutreis Tatilcilerine Çağlar Apart'tan Kampanya

Çağlar My House Apart Otel ve Çağlar Plaj Apart, Turgutreis'te gün batımının en güzel izlendiği kumsallarından biri olan Günbatımı Plajı'nda yer alıyor.

Turgutreis otel seçenekleri arasında farklılıklar sunan apartlarda 2+1 Hilton, 3+1 Hilton, 4+2 Suite ve 2 kişilik stüdyo daireler bulunuyor. İster ailenizle, ister arkadaşlarınızla gidip konaklayabileceğiniz bu daireler adeta bir yazlık evindeki konforu sunuyor.

Balkonlu odaları, tam donanımlı mutfakları, sınırsız internet hizmeti ile dilediğiniz şekilde vakit geçirebileceğiniz dairelerde konaklarken, market alışverişinizi sadece 5 dakika uzaklıktaki şehir merkezinden temin edebilirsiniz.

Yazlık eviniz olmayı hedefleyen Çağlar My House Apart Hotel ve Çağlar Plaj Apart sizler için Haziran ve Eylül aylarında geçerli harika bir kampanya hazırladı. Dairelerde konaklama ücretlerinden belirtilen aylar içerisinde %25 indirimli olarak faydalanmanızı sağlıyor.

Sport Hotel

Sevdiklerinizle bir tatil geçirmeyi planlıyorsanız ve hem Bodrum'un eğlence hayatına yakın olmak, hem de hep birlikte kafa dinlemek istiyorsanız Turgutreis otellerinden Çağlar My House Apart Hotel'i ve Çağlar Plaj Apart'ı seçebilir, kampanyayı yakalayıp harika bir tatil yapabilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)