Tüm Renkleri Buluşturan Festival: Trakya Fest, Keşan

Tüm Renkleri Buluşturan Festival: Trakya Fest

Yorum Yok

Yapmadan Dönme Sevgi Özdil

Tüm Renkleri Buluşturan Festival: Trakya Fest

Doyasıya müzik ve hiç bitmeyecek bir eğlencenin kapılarını bu yaz Erikli Sahili'nde yaşamaya ne dersiniz?

Müzik dünyasının önemli isimlerini ve gruplarını buluşturacak olan Trakya Fest 4-6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı'nda düzenlenecek. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan Trakya Fest, Türkiye'nin en sevilen sanatçılarını Erikli Sahili'nde müzikseverlerle buluşturacak ve eğlencenin kapılarını aralayacak.

Trakya FestKendi alanında ün yapmış sanatçılara ve gruplara ev sahipliği yapacak olan bu festivalde müzikseverlere, ağaçların gölgesinde kurulmuş çadırlar ve körfezin serin suları eşlik edecek. Unutulmaz bir festival deneyimiyle kesintisiz müzik ve eğlencenin bir arada yaşanacağı Trakya Fest'in biletleri satışta.

Şehirlerin hengamesi, koşuşturması ve gürültüsünden birkaç günlüğüne uzaklaşmak, müzik ve eğlencenin bitmediği bir doğayla kucaklaşmak isteyenleri buluşturacak festivalin günlük bilet fiyatı 40 TL, kombine bilet fiyatı 80 TL, kombine + kamp bilet fiyatının ise 100 TL'den satışta olduğunu da hemen hatırlatalım.

Tüm renkleri Erikli sahilinde buluşturacak olan Trakya Fest'in programı ise şu şekilde;

1. Gün - 4 Ağustos 2017
Manga - Bülent Ortaçgil - Zakkum - Niyazi Koyuncu - Deniz Tekin

2. Gün - 5 Ağustos 2017
Duman - Leman Sam - Selçuk Balcı - Adamlar - Manuş Baba

3. Gün - 6 Ağustos 2017
Şebnem Ferah - Moğollar & Hayko Cepkin - Yeni Türkü - Jehan Barbur - Son Feci Bisiklet - Yüz Yüzeyken Konuşuruz - Apolas Lermi

Trakya Fest

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)