THY'den 13 Yeni Destinasyon, Haber - Duyuru

THY'den 13 Yeni Destinasyon

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

THY'den 13 Yeni Destinasyon

Türk Hava Yolları, 31 Mart'tan itibaren Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan dünyanın 13 farklı noktasına uçuş düzenlemeye başladı.

Dünyanın en önemli havayolu markalarından biri olan Türk Hava Yolları, bugünden itibaren Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hareket etmek üzere 13 yeni destinasyona uçmaya başlıyor.

THY, Londra, Amsterdam, Paris, Milano, Viyana, Kiev, Hamburg, Düsseldorf, Tahran, Bakü, Kuveyt, Tiflis ve Kıbrıs'a İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uçacak. Türk Hava Yolları hali hazırda Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan düzenlediği Antalya, Dalaman, Bodrum, İzmir ve Ankara seferlerine de devam edecek.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, "Türk Hava Yolları olarak sefer yaptığımız 98 ülke, 220 noktayla ile dünyada en fazla ülkeye uçan ve dünyanın en büyük 4. uçuş ağına sahip havayolu şirketi konumuna geldik. Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan yaptığımız seferledeki artış ile Türk Hava Yolları markası ve kalitesiyle uçmak isteyen yolcumuza yeni ve cazip alternatifler sunacağız. Yolcu sayımız önceki yıla oranla yüzde 20 artışla 39 milyona yükseldi. Türk Hava Yolları, yolcu sayısı bakımından 2012 yılında Avrupa Havayolları Örgütü (AEA) üyeleri arasında üçüncü sıraya yükseldi. Bu büyüme trendini önümüzdeki yıllarda da sürdürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)