The Shore Club İle Sonbaharda Yenilenin, Konaklama Önerileri

The Shore Club İle Sonbaharda Yenilenin

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

The Shore Club İle Sonbaharda Yenilenin

Sonbaharın kasvetini üzerinizden atmak ve masaj keyfiyle ruhunuzla birlikte bedeninizi de şımartmak istiyorsanız The Shore Club en doğru adres olacak.

Balili masözlerin eşliğinde sıcak taş masajından selülit masajına kadar birçok seçeneğin bulunduğu spor klübünde kendinize uygun olan masajı mutlaka bulacaksınız.

Omuz ve boyun bölgesine özel teknikler ile yapılan Back And Shoulder Masajı özellikle vücudunuzun fiziksel, zihinsel ve ruhsal bütünlüğünü bulmasına yardımcı oluyor.

The Shore Club'da Warm Stone Masajı yani Sıcak Taş Masajı stresinizi atarken kasların ısınıp rahatlamasını sağlamak amacı ile ısıtılmış volkanik taşlar ile yapılıyor.

Klasik Relax Masajı yorgunluğunuzu atmanıza, Balinese Masajı ise geleneksel Bali Masajı’nı daha yakından tanımanızı sağlıyor. Ayak tabanında bulunan meridyenlere uygulanan noktasal basınç ile vücudunuzun belirli bölümlerinde ve organlarında iyileştirici etkisini hissedeceğiniz refleksoloji ile yapılacak terapi sonrasında kan dolaşımınızın hızlandığını ve enerjinizin yenilendiğini hissedebilirsiniz. Hawaiian Masajı yani 4 El Masajı ise sizi olduğunuz yerden Hawai’ye doğru uzun bir yolculuğa çıkaracak.

Bunların yanında selülitlerle savaşan Anti-Cellulite Masajı, özellikle sportif aktivitelerden önce veya sonra uygulanan Sport Masaj ve genellikle sırt ve boyun bölgesine yoğunlaşan Medikal Masaj da seçenekler arasında yer alıyor.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)