Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
The Marmara Otelleri Sevgililer Günü'ne Hazır

The Marmara Otelleri Sevgililer Günü'ne Hazır

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 09 Ocak 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
The Marmara Otelleri Sevgililer Günü'ne Hazır

The Marmara Otelleri sevgililer için yılın en özel gününe hazır. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde The Marmara Taksim Tuti Restaurant & Bar'da şefin özel menüsü ile romantizmi doruklarda yaşayabilir, The Marmara Pera, The Marmara Antalya ve The Marmara Bodrum'un programları ile bu özel günü unutulmaz kılabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde aşkı ifade etmenin en etkili yolunu The Marmara Otelleri hazırladığı özel program ve paketlerle sunuyor. The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Antalya ve The Marmara Bodrum tüm sevgililere unutamayacakları bir gün yaşatmaya hazır.

The Marmara Taksim Tuti Restaurant &Bar'da Sevgililer Günü özel menüsü

Sevgililer Günü'nde aşkınızı, İstanbul'un kalbi Taksim'de, Taksim Meydanı'nın canlı atmosferine karşı Tuti Restaurant & Bar'ın özel menüsü ve programı ile dile getirebilirsiniz.

Tuti Restaurant'ta Executive Chef Rudolf Van Nunen yönetimindeki şeflerin Sevgililer Günü için hazırladığı Sevgililer Günü özel menüsüne, Edward Aris Trio'su gitar, akerdeon ve keman ile eşlik edecek. Saat 20:00'de başlayacak özel akşam yemeğinde sevgililer Türkiye'nin ilk ve tek doğal yöntemle üretilmiş köpüklü şarabını (Vinkara Yaşasın) tatma imkanı bulacak.

Tuti Sevgililer Günü akşam yemeği kişi başı içkiler hariç 150 TL, The Marmara İstanbul Taksim'de Sevgililer Günü Deluxe City odada konaklama ücreti ise 275 Euro. Bu ücrete Tuti Restaurant'ta iki kişilik akşam yemeği ve kahvaltı dahildir.

The Marmara Antalya'da "Baş döndüren sevgililer günü"

The Marmara Antalya, sevgilileri bu özel günde Antalya'nın romantik atmosferinde, yüksek konfor standartlarında ağırlamaya hazır. Özel Sevgililer Günü paketinde yarım pansiyon konaklama, Tuti Restaurant'ta açık büfe sabah kahvaltı ve akşam yemeği sunuluyor. Ayrıca odalarında "hoş geldiniz" hediyesi, akşam yemeği sonnrasında aşk tadında pasta ve şarap servisi, konaklama süresince bir kez 30 dakikalık "klasik çift masajı" sevgilileri bekliyor. The Marmara Antalya'nın sevgililere özel sürprizi ise ayrılırken beraberlerinde götürebilecekleri,isimlerinin baş harflerinin işlendiği özel yastık kılıfları.

The Marmara Antalya'nın Sevgililer Günü özel paketinden gecelik 325 TL karşılığında yararlanmak mümkün.

The Marmara Bodrum'da en güzel yemeği sevgilinizle yapabilirsiniz

The Marmara Bodrum, Bodrum'un muhteşem doğasına nazır unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşatmak için sevgilileri bekliyor. 14- 15- 16 Şubat 2013 tarihlerinde geçerli olacak Sevgililer Günü paketinde açık büfe kahvaltının yanı sıra isteğe göre odaya kahvaltı servisi, müsaitlik durumunda bir üst kategori odaya geçiş olanağı da sunuluyor. Darphin Defier ile çiftlere özel 50 dakikalık masaj da paket dahilinde sunuluyor.

The Marmara Bodrum'da Sevgililer Günü özel paketi kapsamında çift kişilik deluxe odada konaklama 199 Euro.

Sevgililerin şarabı ve pastası The Marmara Pera'dan

Aşkını İstanbul'un kültür ve eğlence hayatının merkezinde konumlanan The Marmara Pera'da dile getirmek isteyenleri tatlı sürprizler bekliyor. The Marmara Pera 75cl Kırmızı Vinkara Şarap ve iki kişilik özel Sevgililer Günü pastası ikramını içeren özel paketi ile sevgilileri ağırlamaya hazır.

The Marmara Pera'da Sevgililer Günü paketi KDV hariç 119 Euro'dan başlıyor.