The Marmara Manhattan - New York Benim Oyun Alanım, İlginç Bilgiler

The Marmara Manhattan - New York Benim Oyun Alanım

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

İlginç Bilgiler Editor

The Marmara Manhattan - New York Benim Oyun Alanım

The Marmara Hotels&Residences'ın New York'taki adresi The Marmara Manhattan New York tutkunları için çok özel paketler sunmaya devam ediyor.

The Marmara Manhattan "New York Benim Oyun Alanım" paketiyle Anne Babalara Ücretsiz konaklama

The Marmara Manhattan misafirlerine özel olarak sunulan “'New York Benim Oyun Alanım”' isimli özel pakette çocukları olan anne ve babalar ücretsiz konaklama fırsatı kazanıyorlar. Çocukları ile birlikte New York'un keyfini sürmek isteyen aileler hem eğleniyor hem de onlarca hediye çeki ile birbirinden keyifli hediyeler kazanma şansını yakalıyor.

The Marmara Manhattan'ın “'New York Benim Oyun Alanım”' paketi için özel olarak hazırladığı süitlerin oturma odasında ailece keyifli zaman geçirmek için Nintento Wii oyunu hazır bulunuyor. Bunun yanı sıra American Girl Place, Gamestop veya FAO Schwarz gibi en meşhur oyuncak mağazalarından biri için 100 Dolar tutarında alışveriş çeki de çocuklu aileler için sunulan hediyeler arasında yer alıyor.

Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi gibi kitapların yayıncısı Scholastic'in büyülü mağazasından ve Times Square'in göbeğindeki dev oyun ve atari merkezi Dave&Buşters'dan 25 Dolarlık hediye çeki; New York'un en meşhur şeker dükkanı Dylan's Candy Store'dan 25 Dolarlık hediye çeki ve uzay merakı olanlara için Uzay temalı restoran Mars 2112'de gezegenler üzeri bir yemek için 25 Dolarlık hediye çeki unutulmaz bir tatili deneyimi yaşatıyor. Last Licks Dondurma ve Spor dükkanından 50 Dolarlık bir hediye çeki ise bu tatilin adeta sosu oluyor.

The Marmara Manhattan'ın sunduğu bu eşsiz tatili deneyimlemek isteyen bir yatak odalı süitler gecelik bedeli için 1 çocuklu aileler için 399 Dolar, 2 çocuklu aileler için 459 Dolar ve 3 çocuklu aileler için 519 Dolardan başlayan fiyatlarla sunuluyor. 8 Haziran - 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak bu paketten yararlanmak isteyen ailelerin en az 4 gece otelde konaklamaları gerekiyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)