The Marmara Bodrum'da Sömestre Zamanı, Haber - Duyuru

The Marmara Bodrum'da Sömestre Zamanı

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

The Marmara Bodrum'da Sömestre Zamanı

The Marmara Bodrum, yorucu bir dönemin ardından sömestre tatilinde, Bodrum'un doğal güzellikleri içinde soluklanmak isteyenler için özel bir paket hazırladı. Kampanya süresince 0- 12 yaş çocuklar için ücretsiz ve çok cazip şartlarda The Marmara Bodrum'da konaklamak mümkün.

The Marmara Bodrum, sömestir tatilini Bodrum’un kış güzelliğini yaşayarak değerlendirmek isteyenleri bekliyor. Sömestre tatili dönemine özel bir kampanya düzenleyen The Marmada Bodrum konuklarını, çok cazip koşullarda ağırlamaya hazırlanıyor.

Sömestir döneminde The Marmara Bodrum’da tek kişilik deluxe odada 130 €, iki kişilik deluxe odada 185 € karşılığında kalmak mümkün. 0-12 yaş arası çocuklar ise bu dönemde ücretsiz konuk edilecek. Açık büfe kahvaltı ve uygun olduğunda bir üst oda kategorisine geçme olanağı da bu fiyat dahilinde sunuluyor.

Ücretsiz tenis dersi, SPA’da indirim

The Marmara Bodrum’un sömestre tatili için bir de sürprizi var. Kampanya süresince otelde konaklayanlar ücretsiz tenis dersi hizmetinden yararlanabilecekler. Ayrıca SPA’dan yüzde 10 indirimli yararlanma fırsatı da sömestir döneminde The Marmara Bodrum’un konuklarını bekliyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)