The Marmara Bodrum'da Gençleşmek Hiç Bu Kadar Avantajlı Olmamıştı, Haber - Duyuru

The Marmara Bodrum'da Gençleşmek Hiç Bu Kadar Avantajlı Olmamıştı

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

The Marmara Bodrum'da Gençleşmek Hiç Bu Kadar Avantajlı Olmamıştı

The Marmara Bodrum, Darphin Time Defier yaşlanma karşıtı uygulamasını şimdi çok cazip bir paketle sunuyor. Bu özel bakım ile daha sıkı ve genç bir görünüm kazanmak isteyenler 31 Mart'a kadar çift yön havalimanı transferi, sınırsız hamam, sauna ve jakuzi kullanımı gibi hizmet ve avantajlardan yararlanabilecekler.

The Marmara Bodrum’da, Darphin Time Defier yaşlanma karşıtı (anti- aging) uygulamasının cilti sıkılaştırıcı ve gençleştirici etkisini yaşamak isteyenleri şimdi çok cazip hizmet ve avantajlar bekliyor.

31 Mart tarihine kadar devam edecek kampanyada, Darphin Time Defier uygulaması için The Marmara Bodrum’a gelecek konuklar açık büfe kahvaltı, çift yön havalimanı transferi, sınırsız hamam, sauna ve jakuzi kullanımı hizmetlerinden yararlanabilecek. Ayrıca uygun olduğu durumlarda bir üst kategori odaya ücretsiz geçiş avantajı da sunuluyor.

Darphin Time Defier hizmet paketi kapsamında hafta içi The Marmara Bodrum’da kalan konuklar yoga dersleri ve nefes terapisine ücretsiz katılabiliyor. Hafta sonu konaklayanlar ise yemek kursundan ücretsiz yararlanabiliyor.

Daha genç bir görünüm Darphin Time Defier yaşlanma karşıtı (anti-aging) bakım ile mümkün

The Marmara Bodrum’da gerçekleştirilen Darphin Time Defier yaşlanma karşıtı (anti-aging) bakımda aroma terapi, derin temizlik, peeling, serum ve anti-aging maske uygulanıyor. Bakım derin çizgi ve kırışıklık problemi yaşayanlar ile esneklik ve sıkılık kaybı olan tüm cilt tipleri için ideal. Bakımda kullanılan ürünlerin içeriğindeki güçlü formül ile doğal kolajen üretimi destekleniyor, cildin elastikiyeti artırılarak daha sıkı ve genç bir görünüme sahip olması sağlanıyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)