The Marmara Bodrum Golf Tutkunlarını Bekliyor, Konaklama Önerileri

The Marmara Bodrum Golf Tutkunlarını Bekliyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

The Marmara Bodrum Golf Tutkunlarını Bekliyor

The Marmara Bodrum, golf tutkunları için özel bir paket hazırladı. Açık büfe kahvaltı, Ortakent golf sahası arasında ücretsiz transfer, öğle yemeği ve alkolsüz içki ikramı gibi hizmetlerin bulunduğu paket, Bodrum'da golf keyfi yaşamak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.

Golf tutkusu Bodrum'da, The Marmara Bodrum'un sunduğu cazip golf paketi ile yaşanacak. The Marmara Bodrum golf paketinde Ortakent Golf sahası ve otel arasında çift yön transfer 9. Delik, Lunch Box ve alkolsüz içecek ikramı ile birlikte birçok avantaj sunuyor. Paket kapsamında SPA hizmetine yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Bodrum otel fiyatları arasında fırsat sunan The Marmara Bodrum, golf tutkunları için özel bir paket hazırladı. Açık büfe kahvaltı, Ortakent golf sahası arasında ücretsiz transfer, öğle yemeği ve alkolsüz içki ikramı gibi hizmetlerin bulunduğu paket, Bodrum'da golf keyfi yaşamak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.

The Marmara Bodrum'un sunduğu özel golf paketinden 31 Mart 2013 tarihine kadar deluxe tek kişilik oda için 199 Euro, deluxe çitf kişilik oda için 299 Euro karşılığında yararlanmak mümkün.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)