Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
The Marmara Antalya'dan 4 Element Paketi

The Marmara Antalya'dan 4 Element Paketi

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 24 Eylül 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
The Marmara Antalya'dan 4 Element Paketi

The Marmara Antalya, antik uygarlıkların sembollerini bu sezondan itibaren tatil anlayışına taşıdı ve ortaya benzersiz deneyimlerin yaşanacağı çok özel 4 paket çıktı.

Antik uygarlıklar ve mitolojinin en önemli simgelerinden "dört element"in tatil konseptine uyarlandığı macera dolu bir deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Latince adlarıyla terra, aer, aqua, ignis... Yani toprak, hava, su ve ateş. Antik çağda dünyada 4 element olduğu kabul edilirdi. Dünyadaki her şeyin bu 4 elementin türevleri veya karışımları olduğuna inanılırdı, ta ki atom keşfedilinceye kadar. The Marmara Antalya, bu antik uygarlıkların sembollerini bu sezondan itibaren tatil anlayışına taşıdı ve ortaya benzersiz deneyimlerin yaşanacağı çok özel 4 paket çıktı.

Dört mevsim en çok tercih edilen oteller arasında bulunan ve tasarımıyla büyüleyen oteller listesinde dünyadaki ilk on otelden biri olarak yer alan The Marmara Antalya, misafirleri için hazırladığı "4 element paketi"yle unutulmayacak bir tatil deneyimine ev sahipliği yapıyor. The Marmara Antalya "4 element paketi" kapsamında; su, ateş, hava ve toprak paketi olmak üzere dört farklı seçenekte misafirler için hazırlanan çeşitli aktiviteleri bir arada sunuyor.

Truva'yı anımsatan konsepti ve alışılmış su oyun parklarından farklı atmosferiyle hem büyüleyici hem de sürprizlerle dolu bir eğlence dünyasında kaybolmaya ne dersiniz? The Marmara Antalya "Su paketi"nde 25.000 m² alana sahip kızıl çam ve fıstık ormanları içerisinde Belek bölgesinin tüm doğal güzelliklerini barındıran Troy Aqua&Dolphinarium'da yepyeni bir dünyayla tanışacak, hız tutkunlarına özel rafting turunda için özel olarak tasarlanmış oyunlar, yüzme ve animasyonlarla eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Deniz tutkunları içinse paket kapsamında uçsuz bucaksız maviliklere açılan yat turu da yer alıyor.

The Marmara Antalya "Ateş paketi"nde aksiyon sevenler için hazırlanan ATV safari turu macera severleri ağırlarken, Aspendos Gladiator Arena'da, gladyatör gösterileri, danslar, tiyatro skeçleri, canlı müzik konserlerinin yer aldığı Antik Roma Gecesi izleyicilerini bekliyor. Yunan mitolojisine meraklılar için hazırlanan Çıralı-Yanartaş-Ulupınar turu da bu paket kapsamında yer alan etkinlikler arasında bulunuyor.

Doğa ve tarihin birleştiği noktaya hava yolculuğu yapmak mı istersiniz? Ya da teleferikle vahşi orman ve benzersiz sedir ağaçlarının arasında hatta bazen bulutların üzerinde gezintiye çıkmak mı? The Marmara Antalya "Hava paketi"nde yer alan Kapadokya balon turu ve Olympos teleferik turu sizleri bu maceraya davet ediyor. Yamaç paraşütünden hoşlanan adrenalin tutkunları için de paket kapsamında yer alan Olimpos yamaç paraşütü en ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Yürüyerek keşfetmeyi seven misafirleri için de "Toprak paketi"ni hazırlayan The Marmara Antalya, Perge Antik Kent - Aspendos Antik Kenti - Side turuyla bambaşka dünyalara davet ediyor. Antik dönemin ihtişamlı büyüsüne kapılan ve bu dönemi yerinde deneyimlemekten hoşlanan, Olympos'un doğusunda, caretta caretta'ların yumurta bıraktığı muhteşem kumsalda ruhunu dinlendirmek isteyen misafirler içinse Phasalis-Olympos turu ideal...Pakette yer alan diğer aktiviteler arasında ise; Üç Kapılar, Yivli Minare ve Cumhuriyet Meydanı gibi mekan turlarının yer aldığı Antalya - Kaleiçi turu ile Maceranın ön planda olduğu, onlarca çeşit oyun ve etaptan oluşan "Adventure paketi" yer alıyor.