Termal Turizm Travel Turkey Fuarı 5 Aralık'ta İzmir'de Başlıyor, Haber - Duyuru

Termal Turizm Travel Turkey Fuarı 5 Aralık'ta İzmir'de Başlıyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Termal Turizm Travel Turkey Fuarı 5 Aralık'ta İzmir'de Başlıyor

Sağlıklı yaşam için tatil yapmak isteyenler 5-8 Aralık 2013 tarihlerinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda organize edilecek Travel Turkey İzmir 7. Turizm Fuar ve Konferansı'nda buluşacak.

Termal Turizm Travel Turkey Fuarı, 5-8 Aralık'ta İzmir'de gerçekleştirilecek.

Fuara, tarihi eserleri, doğal güzellikleri ile önemli bir kültür turizm potansiyeline sahip Çanakkale ile dünyanın zengin bir tarihi mazisine sahip ülkesi Mısır "partner" statüsüyle katılacak.

20'ye yakın ülke, 60'dan fazla il ve 850'yi aşkın firmanın katılacağı fuarı, yurtdışından Türkiye'ye turist getirecek turizm acentesi temsilcileri özel davetli olarak ziyaret edecek.

Termal turizmin yanı sıra otel ve seyahat acentaları, kalkınma ajansları, belediyeler, otel ekipmanları tedarikçileri, araba kiralama ve hava yolu şirketleri, deniz ve kültür turizmi, inanç, eğitim, yatçılık, golf, kış sporları, gastronomi, çeşitli kurum ve kuruluşlar, valilik ve il kültür turizm müdürlükleri, fuar ve konferansta ziyaretçiler ile buluşacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde çeşitli kurum ve kuruluşlarının desteğiyle gerçekleştirilen fuar, açık kaldığı süre içerisinde 10.00-18.00 arasında ziyaret edilebilecek.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)