Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Rota Önerileri
Tepe Nautilus'tan Çocuklara Okula Dönüş Hediyesi

Tepe Nautilus'tan Çocuklara Okula Dönüş Hediyesi

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 11 Eylül 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Tepe Nautilus'tan Çocuklara Okula Dönüş Hediyesi

Türkiye'nin seçkin alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus, çocuklar için yaptığı etkinliklere 13-23 Eylül tarihleri arasında bir yenisini daha ekliyor.

Tepe Nautilus, 13-23 Eylül tarihleri arasında okula dönüş etkinlikleri kapsamında, KAPLA sihirli tahtalar, Fosil sergisi ve dev oyuncaklar ile eğitmenler eşliğinde pek çok ilgi çekici etkinlik gerçekleştirecek.

İlk etkinlik; 15 - 16 Eylül tarihlerinde, dünyaca sevilen ve pek çok ödülü olan KAPLA Sihirli Tahtalar etkinliği olacak. Kapla Sihirli Tahtalar, 1988'de Hollandalı bir sanat tarihçisi olan Tom van der Bruggen tarafından bulunmuştur. Başta Fransa olmak üzere pek çok ülkede eğitim sistemine girmiş, eğitici ve keyifli vakit geçirten bir oyuncak olduğu kadar, çocuk ve büyükleri birbirine bağlayan bir oyuncaktır. 3 yaşından itibaren çocuklara ve yetişkinler dahil tüm yaş grupları için çalışmaya elverişli Kapla Tahtaları %100 doğal, dünyanın en eski yenilenebilir ormanlarından elde edilmektedir. Kapla'nın mantığı son derece basittir. Parçalar yapıştırıcı, mıknatıs, klips gibi sabitleyici kullanmadan, tamamen el dengesi ile her birini diğerinin üzerine koyarak inşa edilir. Kapla etkinliği, 14:00 - 17:30 saatleri arasında 1. kat etkinlik alanında gerçekleşecek.

İkinci etkinlik ise 13-23 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Fosil sergisi. Koleksiyonda bulunan gerçek fosiller, Tepe Nautilus AVM ziyaretçileri için eşsiz bir görsellik sunacak ve yüz milyonlarca yıl önceden günümüze adeta bir zaman yolculuğuna çıkaracağa benziyor.

Nautilus AVM

Üçüncü ve son etkinlik ise 22-23 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan dev oyuncaklar ve eğitmenlerle eğlenelim - öğrenelim etkinliği. Çocuklara, 2 Dev oyun ünitesi , planetaryumda (Gezegen Evi) gözlem ve eğitimcilerle birlikte "İlk Yardım, Yangın, Güneş Sistemi ve Uzay Boşluğu" eğitimleri sunulacak.

Tepe Nautilus, 13 -23 Eylül tarihlerinde çocuklara, bu muhteşem okula dönüş hediyelerini sunabilmek için tüm çocukları anne ve babalarıyla birlikte Tepe Nautilus açık otoparkına bekliyor olacak.