Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
TAV Airport Hotel İle Uçağa Bir Adım Uzakta Konaklama

TAV Airport Hotel İle Uçağa Bir Adım Uzakta Konaklama

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 04 Nisan 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
TAV Airport Hotel İle Uçağa Bir Adım Uzakta Konaklama

2004 yılından itibaren İstanbul Atatürk Havalimanı içerisindeki benzersiz konumu ile dünyanın merkezinde bir konaklama keyfi yaşatan TAV Airport Hotel, zamanın değerli olduğunu bilerek müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti ile Türkiye'nin ilk ve en büyük havalimanı oteli.

BTA tarafından işletilen TAV Airport Hotel hizmet kalitesini, misafirlerinin otelde geçirecekleri zamanın önemini dikkate alarak yapılandırıyor. TAV Airport Hotel, misafirlerinin, uçak kaçırma kaygısı yaşamadan tam zamanında biniş kapısında olabilmelerini sağlamak adına, Atatürk Havalimanı’nın iç ve dış hatlarına geçişte ücretsiz shuttle servisi sunuyor. Ayrıca uçuşu bulunan ancak otel konforunun tadını sonuna kadar çıkarmak isteyen konuklar resepsiyondan veya terminalden check-in işlemlerini online olarak gerçekleştirebiliyor. TAV Airport Hotel benzersiz konumunun getirdiği avantajın yanı sıra metro, otobüs ve taksi gibi tüm şehir içi ulaşım servislerine kolayca erişim imkanına da sahip.

Havalimanının uluslararası transit geçiş noktası olma özelliği ile öne çıkan TAV Airport Hotel, uzun aktarma saatleri arasında dinlenmek ve havalimanı kalabalığından uzakta sakince vakit geçirmek isteyen misafirler için ideal bir hizmet sunuyor. TAV Airport Hotel, uçuş öncesinde ve aktarmalı uçuşlarda saatlik konaklama olanağı sunarak misafirlerine harika bir konaklama deneyimi yaşattıktan sonra uçuşlarına zamanında yetişmelerini sağlıyor.

Ayrıca TAV Airport Hotel, özenle hazırlanmış kahve molası ikramları ve profesyonel sunum tarzıyla iş toplantılarınızı keyifli organizasyonlara dönüştürüyor. Bunun yanı sıra toplantılarınız için tüm profesyonel ihtiyaçlarınızı kusursuz bir hizmet anlayışıyla karşılarken ziyafet, kokteyl gibi özel organizasyonlarda da sizi ve konuklarınızı mükemmel bir misafirperverlikle ağırlıyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı'nın uluslararası transit geçiş noktası olma özelliğiyle dikkat çeken TAV Airport Hotel, tüm dünyada albüm satış rekorları kıran Pussy Cat Dolls, başarılı oyuncu Kevin Costner, efsanevi futbolcu Maradona ve Gana Kralı Mama Odi Bah Grogo gibi önemli isimleri ağırladı.