Tatil Kazandıran Yarışma: Nerdebil!, Etkinlikler

Tatil Kazandıran Yarışma: Nerdebil!

Etkinlikler - - tarafından eklendi. 0 Yorum

Tatil Kazandıran Yarışma: Nerdebil!

2007 yılından bu yana Türkiye'nin en geniş tatil içeriğini hazırlayan ve sunan Neredekal.com, yeni bilgi yarışması Nerdebil ile şimdi de tatil kazandırıyor!

Seyahat fotoğraflarından ve seyahat kültürü ile ilgili sorulardan oluşan Nerdebil'i hem AppStore'dan, hem de Google Play'den hemen indirebilirsiniz! Uygulamayı indirdikten sonra, Facebook hesabınız ile yarışmaya hızlıca dahil olun ve hemen soruları yanıtlamaya başlayın!

Seyahat ile ilgili farklı zorluklarda sorular barındıran yarışmada ise gezginlerden beklenen, 90 saniyede 15 soruya en hızlı doğru cevap veren kişi olmak!

Kazandığınız puanı daha da arttırmak ve kazanmaya biraz daha yaklaşmak isterseniz eğer, kullanıcı hesabında belirtilen görevleri yerine getirebilir ve Facebook üzerinden arkadaşlarınızı davet ederek yarışmaya hem onları dahil edebilir, hem de puanınızı arttırabilirsiniz.

Yarışmanın ödülü ise Nerdebil'in en cezbedici kısmı olsa gerek: 3 gece 4 gün boyunca, tatil bölgelerinin en güzel otellerinden birinde 2 kişilik bir konaklama.

Üstelik ödül bir kereye mahsus değil, yarışma her ay yeniden başlıyor ve ay sonunda kazanan kişi tatile doğru yola çıkıyor!

Herkese keyifli bir yarışma dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler