Beş Duyunun Doyum Merkezi Amsterdam'ın Marjinal Gece Kulübü Supperclub, Haber - Duyuru

Beş Duyunun Doyum Merkezi Amsterdam'ın Marjinal Gece Kulübü Supperclub

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Beş Duyunun Doyum Merkezi Amsterdam'ın Marjinal Gece Kulübü Supperclub

İstanbul'daki şubesinden sonra şimdi de Alaçatı sahillerine iniyor...

Alaçatı, denizi titretmeden esen naif rüzgârıyla, antika pazarıyla, dalından reçineler damlayan sakız ağaçlarıyla son yıllara damgasını vuran tatil beldelerimizden birisi olmuştur. Kaliteli plajları ve sörf merkezleri için her sene pek çok yerli ve yabancı turist tatil planlarına Alaçatı’yı dahil ediyor.

Supperclub Alaçatı Beach tüm interaktif eğlencesi, özgün lezzetleri ve farklı havası ile bu yaz Çeşme Alaçatı’da, bir tarafta Alaçatı sahillerinin keyifli esintisinde tatil keyfi, diğer yanda gerçek kulüp müziği için kapılarını konuklarına açıyor.

Tatil ve eğlence tutkunlarını Alaçatı’da bir araya getirmeye hazırlanan mekanda her gün 16:30 – 21:00 saatleri arasında happy hour partileri düzenlenecek olup gündüz ise beach olarak hizmet verilecek. Gece ise club olarak hizmet verecek olan Supperclub Alaçatı Beach gerçek eğlence anlayışıyla Alaçatı’nın mistik havasını birleştirmekten büyük mutluluk duyuyor.

Geleneksel beach kültürünün dışına çıkmanın ve yaratıcı bir eğlence anlayışını gerçekten yaşamanın yanı sıra ve geniş beyaz minderli şezlonglarınıza uzanarak yorgunluk atmak istiyorsanız kesinlikle Supperclub Alaçatı Beach’de doğru adrestesiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)