Sömestr Tatil Heyecanı Başladı, Dubai'de Ferrari Park Ailelerin Gözdesi Oldu, Haber - Duyuru

Sömestr Tatil Heyecanı Başladı, Dubai'de Ferrari Park Ailelerin Gözdesi Oldu

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Sömestr Tatil Heyecanı Başladı, Dubai'de Ferrari Park Ailelerin Gözdesi Oldu

Bu yıl çocuklar karne hediyesi olarak Paris'te Disneyland turu, Londra'da müzeleri, Dubai'de Ferrari Park'ı istiyor. Sömestr tatil paket fiyatları 179 Euro ile 1299 Euro arasında değişiyor.

Sömestir tatili yaklaşırken, tatil planları yapmaya başlayan aileler, hem yurt dışı hem de yurt içinde farklı destinasyonlar için rezervasyonlarını yaptırmaya başladı. Kültür ve eğlenceyi bir arada sunan tatil konseptlerinin yanı sıra, kayak otellerinden doğa turlarına kadar birçok farklı aktiviteyi bir arada sunan tatil paketleri büyük ilgi görüyor.

Sömestir tatilleri için hazırladıkları tatil paketleri hakkında bilgi veren Gezinomi Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yıldız, çocukların dinlenmesi ve eğlenmesini amaçlayan ailelerin yurt içinde Antalya bölgesinde Kemer, Belek ve Side’yi, yurt dışında ise Paris, Londra ve Dubai’yi tercih ettiklerini söyledi. Yıldız, “Paris’te Disneyland turu, Londra’da Science Museum, Natural History Museum, Madame Tussauds Müzesi gibi bir çok müzenin bulunması aileler ve çocukları için tatili keyifli kılıyor. Ortadoğu’nun eğlence merkezi Dubai’de ise Ferrari Park’ta dünyanın en hızlı rollercosterın da içinde bulunduğu bir çok aktivite alanı çocuklu aileler için önemli bir destinasyon arasında yer alıyor” dedi.

Kültür ve doğa tatilleri revaçta

Yıldız, Budapeşte, Viyana, Prag şehirlerini içeren Orta Avrupa gezileri ve Paris, Brüksel, Amsterdam, Lüksemburg şehirlerini kapsayan Benelüks gezilerinin de çocuklu ailelerin olmazsa olmazları arasında olduğunu ifade ederek, “Bu geziler kültürel açıdan zengin şehirleri kapsamaları ve sömestr dönemi açısından uygun fiyatlı olmaları dolayısıyla ilgi görüyorlar. Uzak Doğu lokasyonunda ise Pattaya, Singapur şehirleri tercih ediliyor. Aileler, eğlence için Amsterdam’a gitmeyi tercih ederken, doğa bilimleri ve safari turları için Pattaya ve Singapur’u öncelikli olarak ziyaret etmek istiyorlar” diye konuştu.

somestr

En ucuz tatil 179 Euro

Sömestr tatili için, kayak otellerinden, Akdeniz otellerine, kayak turlarından kültür- eğlence- doğa turlarına kadar birçok tatil paket alternatiflerimiz bulunmaktadır. Sömestir Yunanistan, Selanik & Kavala tur paketi 179 Euro’dan başlıyor, Sömestir Budapeşte, Viyana, Prag turu ise 329 Euro’dan, Uzak doğu turlarından Sömestir Bangkok & Pattaya & Singapur turu 1299 Euro’dan başlıyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)