Şirince Güllü Konakları'nda Keyifli Bir Eylül Molası, Konaklama Önerileri

Şirince Güllü Konakları'nda Keyifli Bir Eylül Molası

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Şirince Güllü Konakları'nda Keyifli Bir Eylül Molası

Doğa, tarih, kültür, huzur ve şıklığın buluştuğu adres Şirince Güllü Konakları sonbahar aylarında unutamayacağınız bir tatili anılarınıza ekleyecek.

Efes Antik Kenti’nin büyüleyici atmosferi, Şirince'nin misafirperverliği, 100 yıllık konağın kültürel özelliklerini taşıyan şık dekorasyon, güllerle bezeli büyüleyici bir bahçe, bağlarla çevrili manzara ve Martı Grubu’nun köklü hizmet anlayışını bir çatı altında toplayan Güllü Konak Şirince önümüzdeki sonbahar aylarında unutulmaz bir mola için en doğru adres.

Bugüne kadar Oprah Winfrey’den Jodie Foster’a, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den Avusturya Cumhurbaşkanı Heinz Fisher’a kadar birçok ünlü sanatçı ve devlet büyüğünü ağırlayan Güllü Konakları, büyüleyici doğası, şıklığı ve sakin atmosferinin yanı sıra kendi çiftliğinde üretilmiş tamamen doğal et, süt ürünleri ve sebze-meyvesi ile de lezzetli menüler sunuyor.

Şirince Güllü Konakları

Dünyanın en etkili gazetelerinden Sunday Times’ın “Türkiye’deki En Şık Butik Oteller” sıralamasında üçüncü sırada yer alan Güllü Konakları, dünyanın en büyük seyahat portalı TripAdvisor tarafından da otel misafirlerinin yorumları sonucunda ortaya çıkan puanlama ve yüksek standartları nedeniyle verilen mükemmellik sertifikası “2012 Certificate of Excellence” ödülüne sahip.

Doğal mürver şurubuyla karşılanıp, güller içinde bir bahçede, tarih ve kültürle yoğrulmuş atmosferde, köy ürünlerini ve Şirince üzümlerinin lezzetli şaraplarını tadarak, Güllü Konakları’nda huzurlu bir hafta sonu geçirmenin keyfi kaçmaz...

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)