Seyahat Sağlık Sigortası ile Güvendesiniz!, Faydalı Bilgiler

Seyahat Sağlık Sigortası ile Güvendesiniz!

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Seyahat Sağlık Sigortası ile Güvendesiniz!

Sigortalıları, seyahatleri sırasında karşılaşabilecekleri sağlık risklerine karşı koruyan Seyahat Sağlık Sigortası, zor durumlarda onların yanında oluyor.

Tatile çıkmayı düşündüğünüzde, günler hatta aylar öncesinden planlar yaparsınız. Kalacağınız yer veya gideceğiniz yerin hava ve yol şartları gibi tüm detayları düşünürsünüz. Peki ya tatilde beklenmeyen ani bir sağlık problemiyle karşılaşırsanız ve aynı nedenle geri dönüş sürenizi uzatmak zorunda kalırsanız? İşte bu gibi zor durumlarda sigortanız yanınızda olur ve sizi yaşayacağınız olası sıkıntılardan kurtarır.

Seyahat Sağlık Sigortası, ulaşım yollarından herhangi birini kullanarak yurtiçinde, yurtdışında veya yurt dışından ülkemize seyahat edenleri, seyahatleri esnasında karşılaşabilecekleri sağlık risklerine karşı koruyor. Ürün kapsamında, sigorta şirketi, seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda, planlanan seyahat süresi dışında meydana gelmemesi kaydıyla, sigortalıya poliçeden belirtilen teminatları sağlıyor.

Haberin tamamı için: Hayatımız Sigortalı / Haziran

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)