Sevgilinize Doğanın Muhteşem Gizemini Armağan Edin, Rota Önerileri

Sevgilinize Doğanın Muhteşem Gizemini Armağan Edin

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Rota Önerileri Editor

Sevgilinize Doğanın Muhteşem Gizemini Armağan Edin

NG Güral Sapanca Wellness & Convention, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı sürprizlerle romantik anlar yaşatacak. Özel fiyatlarla 14 Şubat'a "merhaba" diyen NG Güral Sapanca, rüya gibi bir Sevgililer Günü sunuyor.

NG Güral Sapanca Wellness & Convention, 14 Şubat için farklı bir program hazırladı. Romantik detaylarla dolu bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenler için Güral Sapanca Otel, doğayla iç içe fırsatlar sunuyor.

NG Güral Sapanca’da “Kral Dairesi” sadece bir çifte özel olarak romantik bir alternatif oluşturuyor. Bu özel programı alan çift, orman ve göl manzaralı Kral Dairesi’nde konaklama, akşam yemeğinde odada keman dinletisi eşliğinde İtalyan aşk menüsü, Aliva Spa VIP Suite odada romantik masaj ve güllerle hazırlanmış jakuzide dinlenirken şampanya ikramını tatma imkanı buluyor.

Güral Sapanca Otel'de yeni dekore edilen romantik süit odalar da bu özel güne hazır. Çiftler bu süitlerde spa terapileri ile zenginleştirilmiş alternatif Elegance, Deluxe ve Romance paketlerinden birini seçebiliyor.

Ayrıca 14 Şubat’ta NG Güral Sapanca’da konaklayan tüm çiftlere tercih etmeleri halinde romantik canlı müzik eşliğinde Sevgililer Günü Gala Yemeği, limitli yerli içki ile ikram ediliyor.

Gala yemeği, dışarıdan katılmak isteyenler için ise kişi başı 165 TL olarak fiyatlandırılıyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)