Sevgililer Günü'nde Romantizmin Alternatif Adresi: Eleos Restaurant, Haber - Duyuru

Sevgililer Günü'nde Romantizmin Alternatif Adresi: Eleos Restaurant

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Sevgililer Günü'nde Romantizmin Alternatif Adresi: Eleos Restaurant

Beyoğlu Eleos Restaurant, eşsiz İstanbul manzarası, içinizi ısıtacak atmosferi, leziz mezeleri ve fonda çalan müzikleri ile bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu şirin Ege meyhanesi Sevgililer Günü'nü kutlamak isteyen çiftler için en güzel alternatiflerden biri.

Yüzyıllardan bu yana eğlencenin, yeme-içme kültürünün adeta başkenti olmuş Pera'da bir beyaz meyhane Eleos. İstanbul'un gelenekselleşmiş Rum meyhane kültürünü Ege sahillerinin deniz ve ot kültürüyle harmanlıyor bu şirin meyhane.

Kız Kulesi'nden, Selimiye'ye, Haydarpaşa'dan, Boğaziçi'ne harika bir deniz manzarasını sunan Eleos Restaurant'ta Sevgililer Günü'nü geçirmek isteyen çiftleri keyifli bir gece bekliyor. Hem İstanbul’un merkezinde olan, hem de siz uzaklara, Ege sahillerine götüren Eleos'ta hem eşsiz manzara ve lezzetli yemekler hem de geleneksel Rum müziği eşlik edecek aşkınıza.

İstanbul’u seyre dalmak, şarabınızı, rakınızı yudumlamak, sevgilinizle romantik ve unutamayacağız bir akşam geçirmek için en doğru adreslerden biri Eleos Restaurant.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)