Sevgililer Günü'nde Pegasus'la Romantik Şehirlere Uçun!, Haber - Duyuru

Sevgililer Günü'nde Pegasus'la Romantik Şehirlere Uçun!

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Sevgililer Günü'nde Pegasus'la Romantik Şehirlere Uçun!

Pegasus Hava Yolları, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü dünyanın romantik şehirlerinde geçirmek isteyenleri en uygun fiyatlarla uçuruyor!

Pegasus Hava Yolları, yurt dışında 39 noktaya düzenlediği uçuşlarla 14 Şubat’ı daha da unutulmaz kılmak isteyenlere romantik alternatifler sunuyor.

Pegasus’un web sitesinden bilet alan çiftler, uygun fiyatlarla, Sevgililer Günü’nü dünyanın romantik şehirlerinden birinde kutlama imkanı bulabilir, Pegasus’un çiftlere özel sunduğu pasta ve şampanya menüsü ile sevgililerine romantik bir sürpriz yapabilirler.

Sevgililere özel sunulan menü içerisinde; Henkell Trocken şampanya ve çikolatalı pasta bulunuyor. Pegasus Havayolları'nın özel menüsü ile sevgililerini şaşırtmak isteyen Pegasus misafirleri, siparişlerini uçuştan 36 saat öncesine kadar verebilir, romantik tatillerine yolda başlama imkanı bulabilirler.

14 Şubat’ta romantik bir tatil hayal edenler, Pegasus ile dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Paris’e uçarak, Eyfel Kulesi’nin eşsiz manzarasına karşı sevdikleriyle beraber Paris’in tadını çıkarabilir veya Londra’da Thames Nehri kıyısında romantik bir yemek yiyebilir, London Eye’da aşk tanrısı Cupid’in Kapsülü’nde sevgilileri ile Londra üzerinde romantik bir geziye çıkabilirler.

Alternatif bir kutlama yapmak isteyen Pegasus misafirleri ise, her yıl Şubat ayında dünya yıldızlarına ev sahipliği yapan Berlin’de, geleneksel film festivali boyunca gösterilecek filmlerin ilk gösterimlerine tanıklık ederek, sanatın ve eğlencenin Avrupa’da yükselen şehri Berlin’de unutulmaz bir Sevgililer Günü’ne imza atabilir veya kanallar şehri Amsterdam’ın tarihi Arnavut kaldırımlı sokaklarında romantik bir gezi yapabilirler.

Sevgiyi dile getirmenin ve paylaşmanın en güzel günlerinden biri olan 14 Şubat’ı unutulmaz kılmak isteyen çiftlerin,uygun fiyatlarla, diledikleri noktalara uçmak için tek yapmaları gereken Pegasus Hava Yolları'nın web sitesini ziyaret etmek.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)