Sevgililer Günü'nde Aşkınızı Zirveye Taşıyın, Haber - Duyuru

Sevgililer Günü'nde Aşkınızı Zirveye Taşıyın

Sen De Görüşlerini Paylaş

Haber - Duyuru
Editor tarafından eklendi.

Sevgililer Günü'nde Aşkınızı Zirveye Taşıyın

DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar ile Sevgililer Günü'nü yerden 110 metre yüksekte bir dublex suitte geçirmeye ne dersiniz?

Yoğun ve yorucu tempodan sıyrılarak özel bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenlere DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar, standartların üzerinde romantik paketler sunuyor.

Otel içinde yer alan Ganos Restaurant’da aşkın notalarına Flamenko gitarist Rafael hayat verirken, çiftler özel sevgililer günü menüsünün tadına doyasıya varabilecekler. Bu günü daha da özel ve unutulmaz kılmak isteyenlere ise Dublex Suite özel paketi alternatif olarak sunuluyor. Dublex Suite’te özel garson ve aşçılar çiftlere servis yapacak.

Yemeğini Ganos Restaurant’da yemek ve geceyi otelde geçirmek isteyen misafirler için de sabah kahvaltısı dahil konaklama paketleri sunuluyor.

Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en yüksek tamamı çelik binası olan DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar’da konaklayarak, bir tarafı göl, bir tarafı deniz manzaralı odalarda romantik bir sevgililer günü geçirme ve herkesten uzaklaşarak baş başa kalma imkânı yakalayabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)