Saros'un Serin Sularıyla Buluşan Müzik Festivali Trakya Fest Başlıyor, Türkiye

Saros'un Serin Sularıyla Buluşan Müzik Festivali Trakya Fest Başlıyor

Yorum Yok

Yapmadan Dönme Bengi Alkaya

Saros'un Serin Sularıyla Buluşan Müzik Festivali Trakya Fest Başlıyor
Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen ve büyük ilgi gören Trakya Fest bu yıl da ziyaretçilerine kesintisiz müzik ve eğlencenin kapılarını açmaya hazırlanıyor. Neredekal.com olarak sponsorları arasında bulunduğumuz ve 19 – 22 Temmuz tarihleri arasında dört gün boyunca gerçekleştirilecek olan festival tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı'nda düzenlenecek. Gün boyu hem Saros Körfezi'nin serin sularının keyfini çıkaracak hem de keyif dolu bir müzik şölenine tanıklık edecek olan müzikseverler, bölgede ağaçların arasında kamp yapma olanağı da bulabilecek.

Müzik dünyasından birbirinden değerli sanatçı ve grubun sahne alacağı Trakya Fest "Tüm Renkleri Buluşturan Festival" sloganıyla ziyaretçilerine tadına doyulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Erikli sahilinin serin sularıyla buluşan müzik, özellikle de monoton şehir yaşamından uzaklaşmak isteyenler için unutulmaz bir keyif olacak.

trakya fest 2018Gerçekleştirilecek olan festivalin günlük bilet fiyatları 40 TL, kombine bilet fiyatı 100 TL, kombine + kamp bilet fiyatı ise 130 TL olarak belirlenmiş. Festival kapsamında sahne alacak sanatçıların isimleri ve Trakya Fest 2018'in festival programı ise şu şekilde;

1. Gün – 19 Temmuz 2018
Pentagram, Feridun Düzağaç, Yüksek Sadakat, Aylin Aslım, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Ozbi & Gülce Duru, Kolektif İstanbul ve günün sonunda kapanış partisi Kabus Kerim.

2. Gün – 20 Temmuz 2018
Emre Aydın, Seksendört, Selçuk Balcı, Ogün Sanlısoy, Can Gox, Sena Şener, Onur Özçelik, Tanjı Topal & Yusuf Aydın ve günün sonunda kapanış partisi Gazampizm.

3. Gün - 21 Temmuz 2018
Mor ve Ötesi, Bulutsuzluk Özlemi, Ezhel, Oceans Of Noise, Niyazi Koyuncu, Melek Mosso, Dolu Kadehi Ters Tut, Mesut Çakır, Nafile ve günün sonunda kapanış partisi Bedük.

4. Gün - 22 Temmuz 2018
Gökhan Türkmen, Can Bonomo, Kalben, Pera, Suzan Kardeş, Ahmet Aslan, Sattas, Emre Sertkaya.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)