Sağlıklı Yaşamın Anadolu Yakası'ndaki Yeni Adresi: "Shape Club & Blue Harmony SPA", Haber - Duyuru

Sağlıklı Yaşamın Anadolu Yakası'ndaki Yeni Adresi: "Shape Club & Blue Harmony SPA"

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Sağlıklı Yaşamın Anadolu Yakası'ndaki Yeni Adresi:

Anadolu Yakası'nın yeni gözdesi Wyndham İstanbul Kalamış Marina içerisinde yer alan Shape Club, sizleri sağlıklı bir dünyaya davet ediyor.

Anadolu Yakası’ndaki eşsiz lokasyonuyla dikkat çeken Wyndham İstanbul Kalamış Marina, Wyndham hizmet kalitesini, 3500 metrekarelik alana yayılan Shape Club & Blue Harmony Spa ile taçlandırıyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina içerisinde konumlanan Blue Harmony SPA, jakuzili - özel hamamlı VIP masaj odaları, kozmetik bakım ünitesi, buhar&sauna odası, macera duşu, kişiye özel alanı olan Türk hamamından oluşuyor. Uzman Uzak Doğulu ve Türk Terapistler eşliğinde, Wyndham İstanbul Kalamış Marina’ya özel olarak, dünyanın ünlü kozmetik markaları tarafından hazırlanan özel yağlarla gerçekleştirilen masajlar vücudunuzdan tüm yorgunluğu alırken; ruhunuzu da dinlendiriyor.

Shape Club ise; hem forma girmek isteyen hem de sağlıklı ve zinde bir yaşam tercih edenlere hitap ediyor. Shape Club’da cardio ve gym’den kapalı yüzme havuzuna, bisiklet stüdyosundan grup ders, pilates ve power plate stüdyolarına kadar birçok seçenek sunuluyor. Shape Club ayrıca TRX Studio, Sağlıklı Spor Kontrol Sistemi, VIP soyunma pdaları, hamam, sauna, buhar odası ve Wyntunes Audio ile de dikkat çekiyor. Shape Club’da özel olarak oluşturulan “Fit To WYN Virtual Trainer” programında özel eğitmenler eşliğinde ideal kilonuza ulaşabilir, vücudunuzu dilediğiniz forma sokabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)