Run Istanbul 29 Eylül'de Bağdat Caddesi'nde!, Haber - Duyuru

Run Istanbul 29 Eylül'de Bağdat Caddesi'nde!

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Run Istanbul 29 Eylül'de Bağdat Caddesi'nde!

Bu yıl 20.000 kişinin katılması beklenen 7 kilometrelik Run Istanbul koşusu 29 Eylül'de Bağdat Caddesi'nde!

Düzenlediği koşu etkinlikleriyle koşu sporuna ilgiyi artırmayı hedefleyen Nike herkesi, 29 Eylül'de İstanbul Bağdat Caddesi'nde yapılacak 7 km'lik Run Istanbul koşusuna davet ediyor.

Nike'ın koşuyu eğlenceye dönüştüren Nike+ uygulamasıyla mükemmel bir deneyim yaşatacak Run Istanbul koşusuna katılmak isteyenler, www.runistanbul.com adresinden ön kayıt yaptırabiliyor. Kesin kayıtlar ise 23 Ağustos'tan itibaren Nike Beyoğlu, Ortaköy Outrunner, Nike Bağdat Caddesi, Nike İstinye Park, Nike Akmerkez, Nike Palladium, Sportive Aqua Florya, Nike Akbatı ve Nike Meydan AVM mağazalarından yapılabiliyor.

Run Istanbul projesinden toplanan paranın bir bölümünün geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye Atletizm Federasyonu'nun Atletizmi Geliştirme Projesi'ne aktarılması planlanıyor. Geçtiğimiz yıl 10 bine yakın kişinin başvurduğu Run Istanbul etkinliğinde bu yıl 20 bin kişinin koşması bekleniyor.

Nike, koşuculara, kayıt yaptırdıkları andan koşunun bitimine kadar etkinliğin her aşamasında yer almalarını sağlayan mükemmel bir deneyim sunmayı hedefliyor. 20 TL başvuru ücreti ödeyerek koşuya katılacaklar, Nike tarafından hazırlanan, içinde tişört, performansı ölçen çip gibi ürünlerin bulunduğu özel koşu paketine sahip oluyor. Koşucular, organizasyonun Facebook uygulaması sayesinde, performansını görme ve koşu sonuçlarını sayfasından arkadaşlarıyla paylaşma şansını da elde ediyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)