Rock-A Festivali'nde Yeni Sürprizler

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Rota Önerileri Editor

Rock-A Festivali'nde Yeni Sürprizler

2007 yılında “'Deniz, kum, güneş; bu festival beleş”' sloganıyla festival günlerine başlayan Rock-A, bu sene yeni sloganıyla en eğlenceli günlerini Foça Acar Kamping'te gerçekleştiriyor.

3-5 Ağustos 2012 tarihleri arası kimselere söz vermeyin. Rock konserlerinin ön planda olacağı Rock-A festivali, yepyeni sürprizleriyle İzmir'in en hareketli ve eğlenceli zamanlarına ortak olacak. Bu yıl düzenlenecek festivalde çıkan grup ise Yunanistan'ın Midilli Adası'ndan gelen Salia Balia Band. Her şeyi unutup müziğin hareketine kendinizi bırakacağınız bu muhteşem günlerde atölyeler de olacak.

Festival kapsamında olan atölyelerde; Bornova Barış Gücü Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Düşünbil IM Yayınları, İzmir Müzisyenler Derneği, Çağdaş Özürlüler Yaşam Derneği, Düş Yola, Geri Dönüşüm Tasarım, Goizm İzmir Go Oyuncuları, Mülteci-Der, Şarap Yapım, Taraftar Hakları Derneği, Tişört Boyama, Falafel Yapım, Likör Yapım, Siyah Pembe Üçgen, İZÇEV, İstanbul LGBTT Dayanışma Derneği atölyeleri kurulacak. Aynı zamanda 1 Milyon İzmirli Termik Santral İstemiyor grubu ile sesini duyurmaya çalışacak Rock-A Festivali'nin her yaştan insana hitabıyla bu seneki sloganı “'Benim Enerjim Bana Yeter”'…

İzmir-Foça Acar Kamping'te yerinizi alarak sloganın size de hitap ettiğini doyasıya eğlenerek gösterme fırsatını kaçırmayın. 18:00'da başlayacak olan Rock-A Festivalinde; Sky Crawlers, Necropolis, Bang, Deli Gömleği, Ambulans, Yavuzcan Çetin-Durmayan Orkestra, Salia Balia Band, Takatuka Band, Adrenalin, Flört, Mavi Sakal ve birçok grup sizin coşkunuza katılacak. Foça'nın eşsiz güzelliği arasında kendinizi bir an olsun durduramayacaksınız.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)