Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Ramada Plaza İzmit'in Gurur Günü

Ramada Plaza İzmit'in Gurur Günü

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 23 Mayıs 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Ramada Plaza İzmit'in Gurur Günü

Ramada Plaza İzmit, Bursa'da bu yıl ikincisi düzenlenen, Ulusal Gastronomi Yemek Yarışması'na katılarak, çok iyi sonuçlarla İzmit'e döndü.

Geçtiğimiz hafta, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve TAF (Türkiye Aşçılar Federasyonu) katkıları ile Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen yarışmaya, Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerinden, yerli ve yabancı otelleri, restoranları temsilen, yaklaşık 400 kişi katıldı.

44 juri üyesinin değerlendirme yaptığı organizasyonda, profesyonel ekip ve şeflerin , mesleğin parlayan yıldızlarının yetenekleri yarıştı.

Çok yakında İzmit merkezde hizmet vermeye başlayacak olan Ramada Plaza İzmit'in 7 ayrı kategoride yarışan mutfak ekibi, 5 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazanarak geri döndü.

Yarıştığı her kategoride derece alarak, Ramada Plaza İzmit ve Kocaeli'ye haklı bir gurur yaşatan ekipte, otelin F&B müdürü Tolga Gürşen direktörlüğünde ve mutfak şefi, Naif Bağı'nın şefliğinde; İrfan Kanlı, Merter Dinç, Emre Oruç, Ömer Yüksel yer aldılar.

Ramada Plaza İzmit'in genel müdürü Sn. Cengiz Caner; "Otelimizin açılışı öncesinde katıldıkları yarışmada, sergiledikleri yetenekler ile çok güzel başarılar elde eden ekibimizi, otelim ve İzmitliler adına yürekten kutluyorum. Ramada Plaza İzmit'in yapımına karar verildikten sonra, en önemli işimiz en doğru ekibi kurmaktı. Çok tiziz bir çalışma ile bunu gerçekleştirdik. Bu aşamada bile böylesi güzel başarılarla meyvelerini toplamak gurur verici. Otelimiz, sunduğumuz hizmetlerimiz ile kalite ve konforun izini sürenlerin uğrak yeri olacak.'' dedi.

Benzer Yazılar