Pera Palace Hotel Jumeriah'ta Müzik Dolu Geceler, Konaklama Önerileri

Pera Palace Hotel Jumeriah'ta Müzik Dolu Geceler

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Pera Palace Hotel Jumeriah'ta Müzik Dolu Geceler

Pera Palace Hotel Jumeirah ekim ayından itibaren her cuma müzik dolu gecelerle misafirlerini ağırlayacak. Orient Bar'da gerçekleşecek bu özel etkinliklerin ilk konuğu ise Kargalar Kafeste grubu.

Pera Palace Hotel Jumeirah sonbaharda İstanbullular'a müzik ziyafeti sunuyor. Orient Bar'da her cuma, saat 22.00'den itibaren gerçekleşecek canlı müzik performanslarıyla birbirinden özel isimler ve gruplar sahnede olacak.

Orient Bar'da gerçekleşecek bu özel etkinliklerin ilk konukları 5 Ekim gecesi sahne alacak Önder Bali, Gökhan Abur ve Atılgan Gümüş'ten oluşan "Kargalar Kafeste" grubu… Grup, 19 Ekim tarihinde de Orient Bar
sahnesinde performanslarını sergileyecek.

Pera Palace Jumeriah

Televizyon ekranlarından tanıdığımız hava durumu sunucusu Gökhan Abur, tiyatrocu Atılgan Gümüş ve müzisyen Önder Bali’den oluşan ekip Suat Kamçılı’nın hazırladığı şov ile efsanevi sanatçılar; Dean Martin, Frank Sinatra, Sammy Davis Junior’ın yıllar önce Amerika barlarında gerçekleştirdikleri unutulmaz performansları eğlenceli bir üslupla ülkemize taşıyor.

Pera Palace Hotel Jumeirah’ın nostaljik mekanı Orient Bar’da cuma geceleri gerçekleşecek müzik dolu geceler sürpriz isimlerle devam edecek.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)