Pegasus'tan Mutluluktan Uçuran Yaz Kampanyası, Haber - Duyuru

Pegasus'tan Mutluluktan Uçuran Yaz Kampanyası

Sen De Görüşlerini Paylaş

Haber - Duyuru
Editor tarafından eklendi.

Pegasus'tan Mutluluktan Uçuran Yaz Kampanyası

20 Mart - 24 Mart 2013 tarihleri arasında bilet alan Pegasus misafirleri, 1 Mayıs 2013 - 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında seçili iç hatlara ve Kıbrıs'a kaçırılmayacak fiyatlarla uçuyor. Üstelik 20 Mart Dünya Mutluluk Günü'ne özel olarak kampanya boyunca Pegasus Plus üyeleri ekstra puan kazanıyor.

Misafirlerini uçmanın kolay yolu ile tanıştıran Pegasus Hava Yolları, 20 - 24 Mart 2013 tarihleri arasında geçerli olacak yaz kampanyası ile misafirlerini, iç hat uçuş noktalarına 39,99 TL'den başlayan fiyatlarla; Kıbrıs'a ise 49,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçuruyor.

Pegasus ayrıca Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Mutluluk Günü olarak ilan edilen 20 Mart'tan kampanya bitimine kadar biletlerini alan Pegasus Plus üyelerine, aldıkları her biletten ekstra 5 TL değerinde uçuş puanı kazandırıyor.

Pegasus'un artısı bol uçuş programı Pegasus Plus, “'Yazın 39,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçmak Pegasus'sa, Mutluluk Günü'nde ekstra 5 TL değerinde UçuşPuan kazanmak Pegasus Plus'tır.”' kampanya sloganıyla üyelerini uçmanın en kolay yoluyla buluşturmaya devam ediyor.

Kontenjanla sınırlı olan kampanya hakkında detaylı bilgiye ve biletlere Pegasus Havayolları' nın internet adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)