Pegasus Misafirlerine Özel İndirimli Otopark ve Primeclass TAV Comfort Lounge Hizmeti Başladı, Haber - Duyuru

Pegasus Misafirlerine Özel İndirimli Otopark ve Primeclass TAV Comfort Lounge Hizmeti Başladı

Sen De Görüşlerini Paylaş

Haber - Duyuru
Editor tarafından eklendi.

Pegasus Misafirlerine Özel İndirimli Otopark ve Primeclass TAV Comfort Lounge Hizmeti Başladı

Tarifeli iç ve dış hatlarda seyahat eden Pegasus misafirleri, Ankara Esenboğa Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda hem otopark alanlarından hem de Primeclass TAV Comfort Lounge hizmetlerinden kendilerine özel indirimli ücretlerle yararlanacak.

Yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağını her geçen gün genişleten Pegasus Havayolları, misafirlerine özel sunduğu hizmetleri geliştirmeye devam ediyor.

Haziran ayında başlattığı özel havalimanı servisleri ile Pegasus misafirleri için seyahat etmeyi daha da kolaylaştıran Pegasus Hava Yolları, misafirleri için iki yeni hizmet daha sunuyor.

Pegasus Misafirlerine Özel İndirimli Otopark Hizmeti

Pegasus’un yeni otopark hizmeti ile tarifeli iç ve dış hatlarda seyahat eden Pegasus misafirleri, 4.053 araç kapasitesine sahip Ankara Esenboğa Havalimanı Otoparkı’ndan ve 2.237 araç kapasiteli İzmir Adnan Menderes Havalimanı Otopark alanından indirimli ücretlerle faydalanabilecek.

Pegasus misafirleri, günlük KDV dahil 12 TL’lik indirimli otopark ücretini ödeyerek bu iki havalimanı otopark alanlarından yararlanabilecekler.

Pegasus Misafirleri için İndirimli Primeclass TAV Comfort Lounge Hizmeti

Pegasus misafirleri, aynı zamanda, Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hat Terminali ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hat Terminali’nde yer alan Primeclass TAV Comfort Lounge hizmetlerinden de indirimli olarak yararlanabilecek.

Pegasus misafirleri, Ankara Esenboğa Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı Primeclass Comfort Lounge’da sunulan sınırsız açık büfe, business corner ve kablosuz internet, playstation başta olmak üzere kendilerine özel olarak sunulan ikram ve hizmetlerle donanmış konforlu bir ortamda diledikleri gibi vakit geçirebilecek.

Pegasus misafirleri, boarding kartlarını göstererek, Ankara Esenboğa’da kişi başı KDV dahil 22 TL, İzmir Adnan Menderes’te kişi başı KDV dahil 20 TL karşılığında TAV Comfort Lounge hizmetinden faydalanabilecek.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)