Pegasus Havayolları İle Edremit Körfezi'nden Yurt Dışı Aktarmalı Seferler Başladı, Türkiye

Pegasus Havayolları İle Edremit Körfezi'nden Yurt Dışı Aktarmalı Seferler Başladı

Yorum Yok

Rota Önerileri Editor

Pegasus Havayolları İle Edremit Körfezi'nden Yurt Dışı Aktarmalı Seferler Başladı

Pegasus Havayolları, cuma, pazar ve pazartesi günleri, Edremit Koca Seyit Havalimanı'ndan, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na, yurt dışı aktarmalı tarifeli seferlere başladı.

Pegasus Hava Yolları, cuma, pazar ve pazartesi günleri, Edremit Koca Seyit Havalimanı'ndan, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na, yurt dışı aktarmalı tarifeli seferlere başladı.

Bugün gerçekleşen ilk uçuşta Edremit Koca Seyit Havalimanı'na inen Pegasus Havayolları'na ait Boeing 737-800 tipi uçak, iki yangın söndürme aracının oluşturduğu su köprüsüyle karşılandı. 164 yolcuyla gerçekleştirilen ilk uçuşun karşılama törenine, Edremit Kaymakamı Abdulhamit Erguvan da katıldı.

Uçuşlar hakkında bilgi veren Pegasus Hava Yolları Temsilcisi ve Edremit Turizm Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Ergün, 16 Aralık'tan itibaren Pegasus Hava Yolları'nın, Edremit'ten tarifeli seferlerine başladığını belirterek, "İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı olarak yurt içinde 14, yurt dışında da 32 noktaya bağlantılı seferler gerçekleştiriyor. Bugün gerçekleştirilen ilk seferde 164 yolcumuzla hareket ettik. Yolcuların 80'i, Almanya, Fransa ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerine uçacaklar" diye konuştu.

Kaynak: AA

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)