Partileyelim! 3 Nisan Dünya Parti Günü

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler İncigül Semiz

Partileyelim! 3 Nisan Dünya Parti Günü
Her gün ayrı bir koşturmaca ile yaşanan stres ve kaygılar gündelik hayatı çekilmez bir hale getirebiliyor. İşte bu noktada insanlar kafalarını dağıtmak adına çeşitli eğlence aktivitelerine yönelebiliyor. Neredekal.com ekibi olarak İstanbul gece hayatına ışık tutuyoruz ve 3 Nisan Dünya Parti Günü'ne özel önerilerimizi sizler için derledik. O halde ne diyelim?

Parti başlasın!

1- In The Van, Beyoğlu

Partileyelim! 3 Nisan Dünya Parti GünüRengarenk ışıklandırmasıyla günü harika bir şekilde kapatma deneyimi yaşatacak olan In The Van'da, dilediğiniz türde parti düzenleyebilir, eşsiz bir partileme deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik 24 saat açık olan bu işletmede istediğiniz her an partinin tadını çıkarabilirsiniz. Gerek bekarlığa veda partisi, gerek konsept partiler için harika bir parti deneyimi yaşamak istiyorsanız In The Van Beyoğlu sizin için harika bir mekan olacaktır.

2- Cafe De Party, Kadıköy

Partileyelim! 3 Nisan Dünya Parti GünüÇocuklarımız için bir şeyler planlamalıyız diyorsanız, Cafe de Party sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Bir yaş ve üzeri konsepte ait Cafe de Party yemyeşil bahçesi, şirin mi şirin konseptleriyle çocuk partileri düzenlemek için aileleri adeta büyülüyor. Doğum günü, sünnet, nişan, baby shower gibi konseptlerin tümünü organize eden Cafe De Party ile harika bir parti deneyimi yaşayabilirsiniz.

3- Pub Crawl, Beyoğlu

Partileyelim! 3 Nisan Dünya Parti GünüTürkçe karşılığı ''bar sürüklenmesi'' anlamına gelen ''Pub Crawl'', Avrupa'da yaygın olan ve ortalama 4-5 saat süren bir etkinliktir. İstanbul'un gece hayatına renk katan eğlenceli etkinliklerden birisi olan, çılgın bir parti deneyimi yaşamak isteyenler için Pub Crawl şu şekilde gerçekleşiyor. Ortalama her barda yarım saat geçirilir. Genelde 20 kişilik gruplarla gidilen mekanlarda yeni insanlarla tanışmış olur, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Özellikle üniversiteli öğrenciler için harika bir deneyim olan Pub Crawl İstanbul'da yaşayan yabancılar ve Erasmus öğrencilerine yapılan paylaşımlarla erişim sağlanır. Böylelikle her kültürden insan görmüş olup, eğlencenin doruğuna ulaşabilirsiniz.

4- Hadi Karaköy, Beyoğlu

Partileyelim! 3 Nisan Dünya Parti GünüBir partinin parti sayılması için illa, konfetiler, konik şapkalar, kaynanadili gibi parti malzemeleri olması gerekmez. Eğlencenin tadına ulaşmak için yeni nesil meyhaneler bu sıralar oldukça revaçta. Hadi Karaköy bu yönüyle oldukça keyifli bir deneyim yaşatıyor diyebiliriz. Hadi kafa dağıtmaya, hadi eğlenmeye ya da hadi dertleşmeye diyerek çıktığı yoldan ismini alan Hadi Karaköy'de tüm duyguları sevdiklerinizle beraber yaşayabilir, mekanda çeşitli özel organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Gece 02.00'a kadar hizmet veren meyhane, ziyaretçilerine harika anlar yaşatıyor diyebiliriz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

927 TL

En Uygun Fiyata Git

5- Blind, Beyoğlu

Partileyelim! 3 Nisan Dünya Parti GünüKonser salonu olarak da geçen Blind, Beyoğlu'nun kaybettiği ruhu yeniden canlandırma sloganıyla harekete geçiyor. Çeşitli konser etkinlikleri düzenlenen bu mekanda her türden sanatçı sahne alıyor. Gerek kafa dağıtmak, gerekse bir parti havasında geçirebileceğiniz harika anlar ile sevdiklerinizle doyasıya yaşayabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

2819 TL

En Uygun Fiyata Git

Bonus: Kendi Eviniz

Partileyelim! 3 Nisan Dünya Parti GünüBazen pijama partisi, bazen doğum günü… Dilediğiniz her an rahatça vakit geçirebileceğiniz kendinizi en rahat anınızda bırakabileceğiniz güvenilir ortamlardan biri, kendi evimiz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey konsepte göre gereken süslemeler, araç ve gereçler. Çeşitli süslemelerle mekanı daha eğlenceli bir hale getirip, son ses müzikle, bazen ise patlamış mısır film eşliğinde geçirebileceğiniz vakitlerin en samimisi. Hem de daha ekonomik! Bu noktada arkadaşlarınızla, ailenizle keyifli dakikalar geçirip, özgürce koşturmak ve kafayı dağıtmak istiyorsanız ev partisi sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Tek dikkat etmeniz gerekense alt komşu!

3 Nisan Dünya Parti Gününüz Kutlu Olsun!

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)