Palm Beach Arsuz'dan Yaza Özel İndirimli Konaklama Fırsatları!, Türkiye

Palm Beach Arsuz'dan Yaza Özel İndirimli Konaklama Fırsatları!

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Palm Beach Arsuz'dan Yaza Özel İndirimli Konaklama Fırsatları!

İskenderun'un doğal güzellikler ile çevrili tatil beldesi Arsuz'da yer alan Palm Beach, yaza özel indirimleri ile misafirlerine kaçırılmayacak tatil fırsatları sunuyor.

Amanos Dağları ile Akdeniz'in masmavi berrak suları arasında, eşsiz sahil bandında yer alan Palm Beach Arsuz, tatilin keyfini, rahatlığını, huzurunu ve güvenini yaşayacağınız bir tesis.

Hatay İskenderun'un doğal güzellikler ile çevrili beldesi Arsuz'da yer alan, şirin ve güzel yapısıyla tüm sorunlardan sıyrılıp rahatı ve huzuru bulacağınız, sıcaklık ve güveni bulabileceğiniz Palm Beach Arsuz tatilinizi daha da keyifli hale getirmek için yaza özel indirimler sunuyor.

Palm Beach Hotel, yapacağınız konaklamalar için farklı fırsatlar sunuyor. Hafta içi günlerde, pazartesi ve cuma günleri arasında yapılan konaklamalar %15 indirimli. Bunun yanı sıra otelde 7 gece kal, 6 gece öde kampanyası da başladı.

Siz de yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atıp, keyif ve huzur dolacağınız, hem ekonomik hem de güzel bir tatil yapmak istiyorsanız Palm Beach Arsuz kapılarını sizler için aralıyor...

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)