Ovacık Grand Üçel Aquapark Hotel'de Ramazan Ayına Özel Kaçırılmayacak Fırsat, Türkiye

Ovacık Grand Üçel Aquapark Hotel'de Ramazan Ayına Özel Kaçırılmayacak Fırsat

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Ovacık Grand Üçel Aquapark Hotel'de Ramazan Ayına Özel Kaçırılmayacak Fırsat

Bölgede bulunan tek aqua parka sahip Grand Üçel Aquapark Hotel, Ramazan ayı özel indirimleriyle misafirlerine yaz aylarının en sıcak günlerinde mavi ve yeşilin bütünleştiği serin bir tatil imkanı sunuyor.

Grand Üçel Aquapark Hotel, Fethiyeli Tahancı ailesi tarafından 1995 yılından beri hizmet veriyor. İşletme sahibi Polat Tahancı ve diğer aile bireyleri tüm sezon boyunca tesiste çalışan diğer personelle birlikte misafir memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartmak için yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Yörede yerleşik yaşayan İngiliz dostları ve onların çevreleri tarafından da tanınan ve sevilen Grand Üçel Aquapark Hotel ailesi otel bünyesinde Türk ve İngiliz çiftler için düğün organizasyonlarını da yapıyor. 200 kişi kapasiteli kapalı salonu bulunan Grand Üçel Aquapark Hotel 2012 kış döneminde kısmen de olsa hizmete devam ediyor, 2013 sezonunda ise tesisi 12 ay açık tutmayı hedefliyor.

Ovacık'ta, Babadağ'ın eteklerinde, doğayla iç içe ve çamlarla çevrili bir vadide yer alan Grand Üçel Aquapark Hotel, Fethiye şehir merkezine 10 dakika, Ölüdeniz'e ise 5 dakika mesafede bulunuyor.

Bölgede bulunan tek aqua parka sahip Grand Üçel Aquapark Hotel, Ramazan ayı özel indirimleriyle misafirlerine yaz aylarının en sıcak günlerinde mavi ve yeşilin bütünleştiği serin bir tatil imkanı sunuyor. Ramazan ayı boyunca özel paket fiyatlarıyla oruç tutan tutmayan tüm misafirlerin dinlenip tatil yapması için gerekli özeni gösteren Grand Üçel Aquapark Hotel ailesi Ramazan Bayramı için de 3 gün canlı müzik ve animasyon organizasyonlarıyla kısa bayram tatilinin tadını çıkarmak isteyen misafirleri için hazırlıklarını sürdürüyor.

Grand Üçel Aquapark Hotel

Ramazan ayına özel indirimler 30 Temmuz 2012 tarihine kadar gerçekleştirilecek rezervasyonlarda ve 13 Temmuz - 17 Ağustos tarihleri arasında yapılacak konaklamalar için uygulanacak. Otelin Ramazan ayı için konuklarına sunduğu özel paketler ise şöyle:

1. Ramazan ayı paketi: “'4 gece kal 3 gece öde”' 1.200,00 TL yerine 900,00 TL (Her şey dahil konaklamalar için - 2 kişilik fiyat)

2. Ramazan ayı paketi: “'6 gece kal 4 gece öde”' 1.800,00 TL yerine 1.200,00 TL (Her şey dahil konaklamalar için - 2 kişilik fiyat)

3. Ramazan ayı paketi: “'5 gece kal 3 gece öde”' 1.100,00 TL yerine 660,00 TL (Yarım pansiyon konaklamalar için - 2 kişilik fiyat)

Ovacık'ın eşsiz doğasıyla iç içe, tüm yorgunluğunuzu geride bırakacağınız, samimi ve sıcak bir ortamda keyifli bir tatil için Grand Üçel Aquapark Hotel sizleri bekliyor…

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)