Otelciler 'Turizmde Dijital Vizyon' İçin 4 Haziran'da Bir Araya Geliyor, Türkiye

Otelciler 'Turizmde Dijital Vizyon' İçin 4 Haziran'da Bir Araya Geliyor

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Otelciler 'Turizmde Dijital Vizyon' İçin 4 Haziran'da Bir Araya Geliyor
Bodrum'daki küçük-butik ve büyük otellerin, internetten yararlanarak işlerini geliştirmeleri ve rezervasyonlarını arttırmalarına yönelik Turizmde Dijital Vizyon Günleri'nin ilk ayağı Bodrum Grand Yazıcı Boutique Hotel'de gerçekleşiyor.

Bodrum'daki tüm otel yetkililerinin davetli olduğu bu ücretsiz etkinlik hem Bodrum'da yeni nesil otelciliği konuşmak, hem de dijitalin getirdiği yenilikler hakkında sohbet etmek için kaçırılmaz fırsat.

Grand Yazıcı Boutique Hotel - Satsuma Salonu'nda 13:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikte turizm sektörünün önde gelen isimleri yer alacak. Neredekal.com Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu meta-search kanalları hakkında, HotelRunner İş Ortağı Direktörü Rıza Kaynak ise kanal yöneticileri hakkında değerli bilgiler verecek.

Bodrum'un tanıtılmasında önemli bir yere sahip olan Boytav Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Salih Biçer ve Bodrumcup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal yetkililerinin katılacağı panelde ise Bodrum'da otellere düşen görevler üzerine sohbet edilecek.

Bodrum'da otelciliğin gelişmesinde ve sürdürülmesinde emeği olan Jasmin Elite Residance, Magnifique Otel ve Bodrium Otel & Spa yetkilileri ise “'Bodrumlu Otelcilerin Online Mecraları Verimli Kullanma Yöntemleri”' konulu panelde, günümüz dijital dünyasına nasıl ayak uydurmanın yollarından bahsedecekler.

CNN'de Gündem Özel programı konuşmacılarından olan Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, teknolojik dünyada müşteri memnuniyetine ve yorumların yönetimine değinecek. Kendisinin örnek konuşmasını dinlemek için tıklayınız.

Etkinlik Programı

Dijital Dönüşüm Günleri
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)