Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Otel Yönetimini Kolaylaştırmak İçin Yeni Partnerimiz: HMS Otel Programı

Otel Yönetimini Kolaylaştırmak İçin Yeni Partnerimiz: HMS Otel Programı

Paylaş
Editor  
Eklenme: 11 Eylül 2018
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Otel Yönetimini Kolaylaştırmak İçin Yeni Partnerimiz: HMS Otel Programı
Dijital platformlarda oteli en iyi şekilde tanıtmanın yanı sıra, otel rezervasyon süreçlerinin de doğru yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz, işte tam da bu nedenle yeni iş ortaklığımızı HMS Otel Programı ile gerçekleştirdik.

İş birliği kapsamında, HMS Otel Programı altyapısı, Neredekal.com altyapısına entegre edildi. Bu birliktelik sayesinde, konaklama sektöründe satışların minimum maliyetler ile katlanarak artırılması hedeflendi.

Otellere Sağlayacağı Faydalar Neler?

1) HMS Otel Programı ile çalışan otellerin, anlık kampanya, fiyat ve oda uygunluğuna dair girdikleri bilgiler doğrudan Neredekal.com’a yansır. Böylece her sisteme ayrı ayrı fiyat girme gibi ciddi zaman alan zahmetli işler de ortadan kalkar.

2) Bununla birlikte oteller, Neredekal.com sayesinde eriştikleri hedefli ziyaretçilere kendi web siteleri üzerinde doğrudan kredi kartı ile rezervasyon alabilme imkanına sahip olurlar.

İş birlikteliğimiz ve çalışma şartlarımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bölge satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Keyifli sezonlar dileriz.

Yorumlar

ali Cantürkoğlu 
04.06.2019
HMS Otel Programını kullanmaya devam ediyoruz. Gerçekten çok kullanışlı Neredekal tanıtması çok güzel olmuş.
Mehmet 
29.03.2021
HMS Otel Programı ve Kanal Yöneticisi ile partner olmanız çok sevindirdi. Alanında 2 güçlü firmanın beraber çalışması sektöre çok büyük katılar bulundurmaktadır.