Otel Tanıtım Videolarının Sağladığı En Değerli 6 Fayda, Türkiye

Otel Tanıtım Videolarının Sağladığı En Değerli 6 Fayda

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Diley Kuru

Otel Tanıtım Videolarının Sağladığı En Değerli 6 Fayda
Son dönemlerin en popüler pazarlama stratejilerinden biri olan "tanıtım videoları", her alanda kendini göstermeye başladı. Özellikle tesisler için son derece yararlı olan bu tanıtım videoları ile çok daha fazla kişiye ulaşabilir ve tesisinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Elbette ki sağlayacağınız faydalar bunlarla da sınırlı değil. Tanıtım videoları, hedef misafir kitlenizi yakalamada önemli bir rol üstleniyor. Neredekal.com olarak uzun süredir tesislere bu konuda destek sağlıyoruz. Ancak öncelikle gelin, otelinizin bir tanıtım videosu olduğunda ne gibi faydalar elde edeceksiniz, birlikte bakalım.

1 – Daha Akılda Kalıcıdır

otel tanıtım videolarıEskilerden kalma bir söz vardır ya hani, "söz uçar yazı kalır" diye… İşte bu durum teknolojik gelişmeler neticesinde biraz şekil değiştirdi diyebiliriz. Artık insanların görsel hafızasında yer edinebilmek için bundan daha fazlasına ihtiyaç duyuluyor. İşte tanıtım videoları da burada devreye giriyor. Galerinize ekleyeceğiniz bir tanıtım videosu ile potansiyel misafirleriniz, tek bir bakışta otelinizle ilgili daha fazla bilgi sahibi olacağı gibi, bu bilgiler akıllarında çok daha fazla yer edinecektir.

2 – Otelinize Karşı Güvenilir Bir İzlenim Sunar

kurumsal videoÇünkü artık tüketicilerin büyük bir çoğunluğu bilinçlendi. Fotoğrafların hileli olup olmadığı akıllarda her daim soru işareti bırakıyor. Artık bir tesisi olduğundan çok daha güzel göstermenin bin bir türlü yolu var. Tanıtım videoları bu konuda misafirlere daha fazla güven veriyor. Zira söz konusu videoda yer alan otelin genel görünümü, çevresi, vs. gibi görüntüler, fotoğraflardan çok daha ikna edici bir düşünce oluşturuyor.

3 – Misafirlerin Seçimlerini Doğrudan Etkiliyor

kurumsal video nasıl çekilirEn yarar sağlayacağı avantajlarından biri de bu. Tanıtım videosu olan tesisler, videosu olmayan tesislere göre çok daha fazla tercih ediliyor. Bu da misafirlerde güvenilir bir izlenim yaratması ile doğru orantılı aslında. Bunu tetikleyen bir diğer unsur ise dönüşüm oranlarını arttırmasıyla ilgili.

4 – Dönüşüm Oranını Arttırıyor

otel videolarıNeredekal.com'un otel listeleme sayfasında yer alan bir tesisin videosunun olması, dönüşüm oranını %30 arttırıyor. Dolayısıyla daha fazla insana ulaşıyor olmanızın yanı sıra, sizi inceleyen potansiyel misafirlerin tercihini büyük ölçüde etkilemiş oluyorsunuz.

5 – Tesisinizi Bir Adım Öne Taşır

video nsıl çekilirBir tanıtım videonuzun olması, sizi rakiplerinizin önüne taşır. Çünkü bahsi geçen tüm bu avantajların da sahibi olacaksınız aslında. Bunun yanı sıra tanıtım videoları, tesisinize değer katacak en önemli unsurlardan biri. Zira sahip olduğunuz tüm hizmetleri ve olanakları en şeffaf şekilde misafirlerinize sunmanın ayrıcalığını yaşıyor olacaksınız.

6 – Neredekal.com'da Tanıtım Videonuzun Yer Almasını İstiyorsanız…

neredekal youtubeNeredekal.com olarak işinde oldukça uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Tüm bu avantajlardan yararlanmak isteyen tesis sahipleri için farklı paket seçeneklerimiz yer alıyor. Peki neler sunuyoruz? Sizin için çekilen profesyonel tanıtım videosu uzman içerik ekibimiz tarafından hazırlanan video açıklamasıyla birlikte Neredekal.com Youtube kanalında listeleniyor. Ayrıca kendi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz formatta videoları sizinle paylaşıyoruz. Bunun yanında tesis tanıtım videolarınıza reklam desteği vererek tesisinizin daha geniş kitlelere tanıtılmasını sağlıyoruz.

Siz de Neredekal.com'da tanıtım videonuzun yer almasını ya da konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız destek@neredekal.com adresinden ya da 0216 368 80 40 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Eğer Neredekal.com'a üye değilseniz, buraya tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Örnek tesis videolarını görmek için ise Youtube'da yer alan videolar sayfasına göz atabilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)