Otel Narçiçeği Alaçatı'dan Yaz Fırsatı, Konaklama Önerileri

Otel Narçiçeği Alaçatı'dan Yaz Fırsatı

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Otel Narçiçeği Alaçatı'dan Yaz Fırsatı

Alaçatı'nın merkezinde yer alan Otel Narçiçeği Alaçatı, Alaçatı'ya özgün mimarisi ve Ağaoğlu Ailesi'nin samimi işletme anlayışı ile yörenin en özel tesisleri arasında...

6 odası ile hizmet veren Otel Narçiçeği Alaçatı, keyif ve huzur arayanlar için rahat ve huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. Bunun yanında Alaçatı’da gerçekleşen festivalleri, etkinlikleri de yakından takip ediyor ve sizler için küçük fırsatlar yaratmaya devam ediyorlar.

26 Temmuz – 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Art Alaçatı Summer Fest’te sizin de bulunabilmeniz için biletlerinizi hemen ayırtmışlar bile. Sizlere düşen ise Otel Narçiçeği Alaçatı’dan odanızı rezerve ettirmek…

Üstelik yaz boyunca konaklama fiyatlarında hazırladığı “5 gün kal 3 gün öde” kampanyası ile 1000 TL yerine yalnızca 2 kişi toplamda 600 TL ödeyerek tatil yapabilirsiniz. Pazardan perşembeye kadar olan 5 günlük periyodu kapsayan bu zaman diliminde konaklamanın yanında bir de doğal Alaçatı kahvaltısı size ikram ediliyor.

Bayram tatili haricinde değerlendirebileceğiniz bu fırsat için sadece 6 odası ile hizmet veren Otel Narçiçeği Alaçatı’de hemen yerinizi ayırtın ve valizinizi ayarlamaya başlayın.

Narçiçeği Alaçatı

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)